Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Σου γονατίζουν πρώτα τον crome και μετά σου γράφουν "Αγαπητά μέλη, ενδέχεται να παρατηρήσετε καθυστερήσεις ή κολλήματα στις σελίδες μας. " :p

 

crome; Τί είναι αυτό; :bleh:

Link to comment
Share on other sites

Μακεδονια Θεσσαλονικη Χαλκιδικη

Αυτό είναι κάτω ρε.

Εγώ ξεκίνησα από Σιδηρόκαστρο και πήγα Κιλκίς Πολύκαστρο Γουμένισσα Γιαννιτσά Έδεσσα Αμύνταιο κατεβηκα από Λέχοβο στην Καστοριά και κετεληξα Φούρκα. Από κει ερχόμενος πέρασα πάλι από Λέχοβο αλλά πριν το Αμύνταιο καναν εκτροπή γιατί είχε μπλόκο για 24 ώρες και πήγαμε από Πτολεμαϊδα Κοζανη Πολυμυλο πριν το Κλειδί ξανά εκτροπή μέσω Αλεξανδρείας Χαλκηδόνα κλπ κοψαμε μέσα από κάτι χωράφια για καμία 10αρα χλμ και βγήκαμε στο δρόμο που παει από Βέροια Σίνδο.Από κει πήραμε τον κάθετο άξονα προς Σερρες, βγήκαμε στον κόμβο στο Στρυμονικό και μέσα απ τα χωριά Σιδηρόκαστρο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι κάτω ρε.

Εγώ ξεκίνησα από Σιδηρόκαστρο και πήγα Κιλκίς Πολύκαστρο Γουμένισσα Γιαννιτσά Έδεσσα Αμύνταιο κατεβηκα από Λέχοβο στην Καστοριά και κετεληξα Φούρκα. Από κει ερχόμενος πέρασα πάλι από Λέχοβο αλλά πριν το Αμύνταιο καναν εκτροπή γιατί είχε μπλόκο για 24 ώρες και πήγαμε από Πτολεμαϊδα Κοζανη Πολυμυλο πριν το Κλειδί ξανά εκτροπή μέσω Αλεξανδρείας Χαλκηδόνα κλπ κοψαμε μέσα από κάτι χωράφια για καμία 10αρα χλμ και βγήκαμε στο δρόμο που παει από Βέροια Σίνδο.Από κει πήραμε τον κάθετο άξονα προς Σερρες, βγήκαμε στον κόμβο στο Στρυμονικό και μέσα απ τα χωριά Σιδηρόκαστρο.

Εργασια η αναψυχη? :p

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σε ένα "τεράστιο" (huuuuuuge) αμφιθέατρο να παρακολουθήσω ένα ΣΟΥΠΕΡ σεμινάριο... μαντέψτε πόσοι ήμασταν...

α) 5

β) 50

γ) 500

δ) 1500 (5000 δεν θα ήταν δυνατό)

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
Link to comment
Share on other sites

Σήκωσα 420 από το ATM και μου τα έβγαλε σε φρέσκα κολλαριστά 20ευρά!! Είναι καινούρια, ατσαλάκωτα, μυρίζουν όμορφα και οι αριθμοί τους είναι συνεχόμενοι, με διαφορά 9 ο ένας από τον επόμενο.

 

 

81y8s.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Σήκωσα 420 από το ATM και μου τα έβγαλε σε φρέσκα κολλαριστά 20ευρά!! Είναι καινούρια, ατσαλάκωτα, μυρίζουν όμορφα και οι αριθμοί τους είναι συνεχόμενοι, με διαφορά 9 ο ένας από τον επόμενο.

 

 

 

τι θέλει να πει ο ποιητής;

α) αγριολούλουδο

β) λεβάντα

γ) βανίλια

δ) δεν ξέρω τι 

ε) έχω βουλωμένη μύτη

Link to comment
Share on other sites

τι θέλει να πει ο ποιητής;

α) αγριολούλουδο

β) λεβάντα

γ) βανίλια

δ) δεν ξέρω τι 

ε) έχω βουλωμένη μύτη

Εδώ είχε να σηκώσει 420€ από το ΑΤΜ, μόνο ότι του μύριζαν σου έκανε εντύπωση;

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.