Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

 

Αγαπητά μέλη, ενδέχεται να παρατηρήσετε καθυστερήσεις ή κολλήματα στις σελίδες μας. Αν ξαφνικά χαθούμε μην ανησυχήσετε, να παρακολουθείτε το Facebook για ενημερώσεις!

 

Την ξεχάσατε. Δεν μπορώ να την βλέπω άλλο.

 

anigif_enhanced-25438-1403636343-2.gif

Link to comment
Share on other sites

5αράκι; Και δε του ζήτησες να μην περάσει τη βαθμολογία να το ξαναδώσεις;

Εγώ με 6 το έκανα. Ο καθηγητής βέβαια μου το πρότεινε και εγώ συμφώνησα (εφαρμοσμένα μαθηματικά).

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

Με τα 6-7-8 μετρημενα στα δαχτυλα και ατελειωτα μηδενικα και μοναδες , ειναι επιτυχια το 5   :p   

 

1798131_261429687358089_1981128632_n.jpg

Έγινε επεξεργασία από kpetros
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

^ το μελλον αυτης της χωρας :hehe: 

 

btw πρεπει να ομολoγησω οτι δεν μου φαινοτανε για τοσο μεγαλος "γκολτζης" ο πισωγλεντης του real :p 

 

http://ellinofreneianet.gr/radio/radio-shows-2/1116-2016-02-1.html (28:22) 

 

κατα τα αλλα χλιαρα πραγματα για αλλη μια φορα, πιο πολυ τους ακουω απο συνηθεια, και με βλεπω να το γυριζω σε "οτι'ναναι" που ειναι τουλαχιστον 2ωρη εκπομπη, οι αλλοι σου λενε  13:00 - 14:00 και με τις διαφημισεις δεν κρατανε ουτε 45 λεπτα, χωρια οτι καθε καλοκαιρι παιρνουν αδεια απο τον δαπιτη  για 45 μερες + ετσι δηλωνω κι εγω "αριστερος"  :hehe: 

Link to comment
Share on other sites

^

Αγαπητε θελω να σε διαβεβαιωσω πως κατα 99% αμα πας και ρωτησεις εκει μεσα "Ποια ειναι η ταχυτητα του ηλεκτρισμου" η απαντηση που θα λαβεις ειναι "δεν ξερω" ή "ξερω γω? γρηγορα ... τοσο γρηγορα οσο κανεις να ανοιξεις τον διακπτη XD "  

 

 

Οποτε ειμαι απο το καλο μελλον αυτης της χωρας   :p

Έγινε επεξεργασία από kpetros
Link to comment
Share on other sites

Να πω οτι το εκανα και επιτηδες 

Αυτό είναι κατάφαση.

Αν θέλεις να πεις "να πω ότι το έκανα κι επίτηδες, αλλά το κάνω καταλάθος", θα έπρεπε να βάλεις αποσιωπητικά, δηλαδή:

να πω ότι το έκανα κι επίτηδες...

:hehe:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.