Jump to content



Recommended Posts

Το καψες , αλλα νοιωθω το προβλημα   :p

 

Μολις ειδα οτι την τεταρτη δινω ενα μαθημα στις 8.30-11.00 και το αλλο στις 14.00-16.30

Παρομοιος πεμπτη   11.00-13.30 και  16.30-19.00

 

Ξερω πως αμα γυρισω(15-20 λεπτα με το μηχανακι γιατι ειμαι οδηγαρα) θα χαζεψω στο pc , ενω αμα κατσω εκει ΙΣΩΣ και να διαβασω για το επομενο εκτος αμα ποιασω την παρλα 

Έγινε επεξεργασία από kpetros
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

:angry:  :angry:

 

μετρησεις , μηχανες , ηλεκτρονικα ,μαθηματικα 

Ολα τα σκα τα μαζεμενα , ποιος εβγαλε αυτο το προγραμμα δεν ξερω ..... και η επομενη βδομαδα ειναι ξυσιμο

Link to comment
Share on other sites

:angry:  :angry:

 

μετρησεις , μηχανες , ηλεκτρονικα ,μαθηματικα 

Ολα τα σκα τα μαζεμενα , ποιος εβγαλε αυτο το προγραμμα δεν ξερω ..... και η επομενη βδομαδα ειναι ξυσιμο

 

Πάω στοίχημα ότι δεν είναι από το ίδιο εξάμηνο όλα.

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και δεν ειναι , αλλα οπως και να το κανεις στην πρωτη βδομαδα ειναι μαζεμενα ολα τα βαρβατα και στην δευτερη ολα οσα περνας αερα γραφοντας μπουρδες  :p

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και δεν ειναι , αλλα οπως και να το κανεις στην πρωτη βδομαδα ειναι μαζεμενα ολα τα βαρβατα και στην δευτερη ολα οσα περνας αερα γραφοντας μπουρδες   :p

 

 

Να φρόντιζες να τα πέρναγες στην ώρα τους. :p

 

 

Μιλάτε για 2 διαφορετικά θέματα. Το ένα είναι η συνέπεια του φοιτητή στις υποχρεώσεις του και το άλλο η συνέπεια των καθηγητών και των διοικητικών στο έργο που τους έχει ανατεθεί από την εργασία τους.

 

Αλλά αν θέλετε, μπορεί να συνεχίσει στο κατάλληλο θέμα.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Όποιος του απαντήσει τρώει ban, παρακολουθώ τα ΠΜ όλων σας  B)

 

Νέο θέμα λάικ νάου.

Απαντήστε, μη φοβάστε τίποτα :p Εγώ είμαι εδώ :hehe:

 

Πέρα απ την πλάκα, μου φαίνεται κουλό να φτιάξω ένα θέμα για κάτι τέτοιο. Θα το είχα βρει ήδη αλλά έχει κάνει στάση το μυαλό μου έρχεται και πως να το ψάξω στο Google.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.