Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Καλημέρες! εκπέμπω για μια ακόμη μερα στους 38,3 βαθμούς πυρετό! Stay tuned we have sneeze and cough today!

 

Honda details please! 

 

Τίποτα το σοβαρό.

Ενδοεταιρική βία. :hehe:

 

Edit: Περαστικά.

Έγινε επεξεργασία από honda22
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μακρια να μη μας κολλησετε! Και περαστικα

 

 

Θυμαστε το μονιτορ με τα καμμενα πιξελ ξαφνικα ?

1η μερα  Τηλεφωνο στην Dell , εχει εγγυηση (μοντελο 2013) ,  

2η μερα  Εστειλα μειλ με τα στοιχεια και φωτο του προβληματος 

3η μερα  Δηλαδη σημερα , μου ηρθε κουριερ με νεα οθονη  , η οποια εχει ενα προβληματικο πιξελ και τουτη αλλα δεν μπορω να καταλαβω αμα ειναι κολλημενο η καμμενο . Θα τρεξω το προγραμμα των επιληπτηκων για να δω αμα φτιαξει . Ετσι και αλλιως ο κυριος μου το ειχα αναφερει πως το πιθανοτερο ειναι η οθονη να ειναι refubrished  . Οτι και να υσχιει ομως απλα respect στην Dell , δεν περιμενα τετοια εξυπηρετηση  (με τοσα που διαβαζεις σε αυτο το φορουμ , πως να το περιμενεις xD ) 

Έγινε επεξεργασία από kpetros
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

H Dell στο χωρο του after-sales service ειναι ετη φωτος μπροστα.

 

 Που να δεις σε επαγγελματικα συμβολαια με same-day response. Εχει τυχει να χαλασει μητρικη απο μηχανημα αξιας 2.5κ και σε 2ωρες ειχαν ερθει με 4-5 ανταλλακτικα. βρηκαν οτι ηταν θεμα μητρικης, την αλλαξαν και ολα καλα. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

ήρθε τεχνικός της cpi   (για λογαριασμό της dell) εχτές για το λαπτοπακι μου,

 

Μου άφησε:

1) στραβοκουμπομενο πληκτρολόϊ

2) στραβοκουμπομένη "κορνιζά" (αυτή γύρω από το πληκτρολόϊ, δεν καθόταν σωστά λόγω του 1)

3) δισκο 2.5" που δεν πάταγε πάνω στο slot και συνεπώς δεν δούλευε (μαμά δισκός SSHD 7χιλιοστών στην θέση που παίρνει 9mm)

4) παραλίγο να πάρει το καλό DVD Writer πίσω και να μου αφήσει πάνω το χαλασμένο. Γι' αυτό ήρθε, αυτό είχε χαλάσει, και για τα led δίπλα στο power button που δεν άναβαν. 

:hehe: :hehe:

 

Αθάνατη CPI !!!!

 

Ευτυχώς μέχρι να ετοιμάσει τα χαρτιά που έπρεπε για να υπογράψω τα είχα φτιάξει όλα ως έπρεπε :) Πάντως το λυπήθηκα το παλικάρι, πρέπει να τρώει ΠΟΛΥ πήξιμο από ό,τι κατάλαβα. Τέλος καλό όλα καλά και ας έπιασα και εγώ κατσαβίδι.

 

 

edit: ωωωωππππ στο ΠΟΘ ήμαστε ????   ωχχχχχχχ !!!

Έγινε επεξεργασία από TifoziF1
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.