Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Είσαι κουνούπι.

Ποιος ο λόγος να φουντάρεις στον καφέ του άλλου; Στα διάλα... μέρα παρά μέρα έχουν γίνει οι καμικάζι του ελληνικού καφέ. :p  Έξυπνη σίτα καφέ παίζει;

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πρέπει να βρω active noise cancelling ακουστικά, γιατί μου τελειώνει το αγιολόγιο τώρα και δεν έχω τίνος τη ζωή να περιγράψω...

 

μιας και πριν αρκετό καιρό είχα κάνει review κάποια low budget active noise cancelling ακουστικά, αυτό που έχω να σου πω είναι πως αν έχεις πρόβλημα με φασαρία γειτόνων, τότε το πιθανότερο είναι πως μόνο με heavy duty ωτασπίδες θα κάνεις δουλειά.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μια φορα καποιος μου ειχε πει οταν τον ρωτησα , πως δεν μαζευει τις ακαθαρσιες του σκυλιου του , επειδη το κανουν ολοι (τα αφηνουν), και επειδη ειναι γεματο απο ακαθαρσιες αδεσποτων (τα οποια ως επι το πλειστον πανε στα χορταρια).

 

No hope...

Link to comment
Share on other sites

Ποσο ξεφτιλας εισαι που δεν μαζευεις τις ακαθαρσιες του σκυλου οταν τον πας βολτα

Σε αυτό δεν έχεις δίκιο. Πήγα για δουλειά διαδρομή 30 χιλιόμετρα και δεν βγαίνουν με τίποτα μέσα από τη ζάντα,. Πρέπει να βγάλω αύριο το μηχάνημα της πίεσις να του ρίξω νερό.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ηρθε η ωρα να αρχισεις να "αποθηκευεις" τα δικα σου για τετοιες στιγμες

 

 

 

Αραγε να παω να παρω καφε και λουκουμα , +να δω το spectre 

Αυτη η βδομαδα ειναι λες και με εχει λουσει η μισανθρωπια και η μουνταμαρα

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=nxvICA36uyc

Έγινε επεξεργασία από kpetros
Link to comment
Share on other sites

Να ξέρετε ότι τα ούρα των σκύλων ξεφτίζουν το χρώμα στις ζάντες αλουμινίου

Σοβαρα ισχυει αυτο; Παντως προσφατα μπηκε στην παρεα και ενα αρσενικο σκυλι , ηταν αδεσποτο , συνεπως σιγουρα τα εκανε σε ροδες/ζαντες. Πλεον δε τον αφηνω! Τοσα δεντρα εχει :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.