Jump to content



Recommended Posts

Ομίχλη ? Ποιά ομίχλη ? :hehe: :hehe:

 

Μόνο όταν χιονίζει (1 φορά στα 3 χρόνια) δεν καβαλάω μηχανή για να παω δουλειά :p 

 

Εκεί δεν ξέρω τι γίνεται.  (κανίβαλοι ... κανίβαλοι .......) :hehe: :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

θα πιάσω ένα-ένα τα services του λειτουργικού και θα τα απενεργοποίησω μου φαίνεται..μια ξεκινάει

το defrag,μια άλλη λαμακια του wmp-disable it dem biotch-μια το ένα μια το άλλο,δεν αφήνει το δίσκο σε ησυχία

το κακό είναι ότι το κάνει και σε ώρες που παίζω γιατί αν π.χ το κάνει το βράδυ-πριν να πείτε τπτ δοκίμασα το schedule τπτ,@@- που κοιμάμαι δεν με νοιάζει

αλλά τώρα δεν ξέρω τι άλλαξε και το κάνει και σε ώρες που θέλω να δουλέψω φφσ λαμακομικρομαλακη  :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Στέλνει προχθές ένα ΖΩΑΔΙ mail σε 1700 άτομα και τα πέταξε όλα στο TO αντί να τα βάλει στο BCC.

Σήμερα, phishing attempt, την πάτησαν πάρα πολλοί!!!! Τι ζώα κυκλοφορούν ρε πστ μου;;;;; :angry:

Στη δουλεια μου το έκανε ένας σε καμία 100αρα άτομα, με 20μβ επισυναπτόμενο... Τα γονάτισε όλα.

Link to comment
Share on other sites

animals - the house of the rising sun στον pepper 

 

δωστε mafia 3 στον λαο !!! (και μια Angela White :p )

 

 

Την καημένη, φαίνεται σχεδόν 40άρα.

εχεις δει καθολου φωτογραφιες της απο το 2005-2006 ? 

 

για αρχη εχει αδυνατισει αρκετα, ενω το προσωπο της ειναι καλυτερο απο ποτε. 

 

εχω δει πολυ χειροτερα "xtreme make over" , πχ εσκαγε  αλβανιδουλα με την μανα της για να παιξουν τζοκερ ( 2009-2010 καπου εκει ) σε στυλακι Busty Robyn/Shannon Leigh, δηλαδη μακρυ σπαστο μαλλι - πιασιματακια - μεγαλο και στητο στηθος (κοιταγα το ταβανι οσο σκεκοτανε μπροστα μου για να μην λιποθυμησω :D

 

την "χανω" για περιπου 5 χρονια  και την ξαναβλεπω ενα μεσημερι να μπαινει μεσα με ενα καροτσακι μωρου  (αυτη η φαρα, αν δεν γινουν γονεις πριν τα 30  θα παθουν ψυχολογικα :p ) βγαζει λοιπον την κουκουλα και βλεπω   ΑΥΤΟ

Lovely-Jennifer-Love-Hewitt%E2%80%99s-Bo

 με ολες τις καμπυλες και τα πιασιματα εξαφανισμενα, ημουνα ετοιμος να καλεσω την αστυνομια και να ζητησω  αμπελαλε  ( :hehe:

 

μαρεσει που την τρακαρε ενας φιλος την ιδια μερα 

 

- βλεπω αδυνατισες. 

- ναι ειμαι πολυ καλυτερα τωρα.......

 

ατιμα περιοδικα και τηλεορασεις :wall::p

Έγινε επεξεργασία από GruntGR
Link to comment
Share on other sites

Μακιγιαρισμενη μια χαρα ειναι στα "βιντεακια" της  XD

Εβαλε οτι χειρτερο βρηκε

 

 

 

edito

Tι σκα τα γινεται , πεθανε και ο snape ? Ολοι ψωφανε τον ιανουαριο ? 

Έγινε επεξεργασία από kpetros
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Πάλι καλά να λέμε που την "κατάρα" την έχει ο Ράμσει, γιατί αν την είχε κανένας Μέσι ο πιο μεγάλος σελέμπριτι που θα είχε απομείνει θα ήταν ο Τζάστιν Μπίμπερ. - Sombrero.gr

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πάλι καλά να λέμε που την "κατάρα" την έχει ο Ράμσει, γιατί αν την είχε κανένας Μέσι ο πιο μεγάλος σελέμπριτι που θα είχε απομείνει θα ήταν ο Τζάστιν Μπίμπερ. - Sombrero.gr

 

Τζαστιν Μπιμπερ? Ω ναί....

 

NSFW!-->

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.