Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Για αρχή πάρε προφυλακτικά...

Όχι ρε, τι λές του παιδιού ? Θα τον χρεώσουν στο αεροδρόμιο για το extra βάρος. Αγοράζει και από κει ! :p :p

Έγινε επεξεργασία από TifoziF1
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Δώσε μου κι εμένα αυτό που παίρνεις.

Η δουλειά είναι ζωή και δημιουργία, έτσι η Δευτέρα σηματοδοτεί την έναρξη μια δημιουργικής εβδομάδας.

Αν και πάντα στη ζωή μου δούλευα 6ημερο, ποτέ δεν βαρυγκόμισα τη Δευτέρα. 

Έχω παρατηρήσει ότι όσοι δουλεύουν πενθήμερο, συνηθίζουν στο καθισιό του Σ/Κ, και η Δευτέρα τους φαίνεται βουνό.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Η δουλειά είναι ζωή και δημιουργία, έτσι η Δευτέρα σηματοδοτεί την έναρξη μια δημιουργικής εβδομάδας.

Αν και πάντα στη ζωή μου δούλευα 6ημερο, ποτέ δεν βαρυγκόμισα τη Δευτέρα. 

Έχω παρατηρήσει ότι όσοι δουλεύουν πενθήμερο, συνηθίζουν στο καθισιό του Σ/Κ, και η Δευτέρα τους φαίνεται βουνό.

 

Κι εγώ ξεκίνησα το 2ο χέρι βάψιμο στο δωμάτιο σήμερα. Προβλέπω να με πηγαίνει μέχρι το απόγευμα...

Link to comment
Share on other sites

Η δουλειά είναι ζωή και δημιουργία, έτσι η Δευτέρα σηματοδοτεί την έναρξη μια δημιουργικής εβδομάδας.

Αν και πάντα στη ζωή μου δούλευα 6ημερο, ποτέ δεν βαρυγκόμισα τη Δευτέρα. 

Έχω παρατηρήσει ότι όσοι δουλεύουν πενθήμερο, συνηθίζουν στο καθισιό του Σ/Κ, και η Δευτέρα τους φαίνεται βουνό.

Όταν δούλευα εξαήμερο το ΣΚ δε μου έφτανε ποτέ και η Δευτέρα ήταν απείρως χειρότερη. Τώρα είναι απλά χάλια :p

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ ξεκίνησα το 2ο χέρι βάψιμο στο δωμάτιο σήμερα. Προβλέπω να με πηγαίνει μέχρι το απόγευμα...

50 τετραγωνικά είναι; :p

Όταν δούλευα εξαήμερο το ΣΚ δε μου έφτανε ποτέ και η Δευτέρα ήταν απείρως χειρότερη. Τώρα είναι απλά χάλια :p

Να παίρνεις ρεπό τη Δευτέρα, και να δουλεύεις Σάββατο. Πουθενά δεν σας πιάνουμε. :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.