Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

H ώρα εδώ είναι 8:37 και βρίσκομαι γραφείο εντελώς μόνος μου... Στο δικό μου όροφο, είναι κάπου 150 άτομα κανονικά...

Όλοι έχουν πάρει τις άδειές τους αυτή και την επόμενη εβδομάδα και θα επιστρέψουν για δουλειά 4 Ιανουαρίου.

Ο Έλληνας, έρχεται γραφείο και τα ξύνει όλη μέρα, αλλά θα κάτσει την εβδομάδα μετά τη δουλειά που θα είναι όλοι εδώ :p

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Η πρωτη μου αποπειρα να βαλω screen protector .....

Δεν εχω ιδεα οπως βλεπετε 

Εχω ακομα μια δευτερη ευκαιρια , 

 

Το πραματακι ειναι σκληρο (μαλλον γυαλι ) , σαντουιτς αναμεσα απο 2 μεμβρανουλες 

Η μια μεμβρανη η οποια ειναι απο ηταν επανω μερια του τηλεφωνου βγαινει πανευκολα , ενω η πισω μεμβρανη δεν εχει καν χαρτακι για να την τραβηξω ,μου εσπασε στα χερια οταν βρηκα την ακρη της και αρχισα να τραβαω

 

Καμια ιδεα πρωτου κοπω?   :p

post-62119-0-16694100-1450885396_thumb.j

Έγινε επεξεργασία από kpetros
Link to comment
Share on other sites

Να φερεις πισω το θεμα που γραφαμε τα ακυρα θεματα!

 

 

 

οπα οπα ισως καταφερω κατι , τα βιντεακια καπως βοηθησαν

 

-done , 

Έγινε επεξεργασία από kpetros
Link to comment
Share on other sites

06.20 βαρούσαν επίμονα τα κουδούνια κάτι κ@λοπαιδα σήμερα, με αποτέλεσμα να κοιμηθώ ελάχιστα. :rant85:

Φυσικά και δεν ήταν για τα κάλαντα, κάτι μαντράχαλοι που φώναζαν και έσπαγαν πλάκα ήταν.

Link to comment
Share on other sites

06.20 βαρούσαν επίμονα τα κουδούνια κάτι κ@λοπαιδα σήμερα, με αποτέλεσμα να κοιμηθώ ελάχιστα. :rant85:

Φυσικά και δεν ήταν για τα κάλαντα, κάτι μαντράχαλοι που φώναζαν και έσπαγαν πλάκα ήταν.

 

Καλημέρα

 

:hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.