Jump to content



Recommended Posts

από τις πολλές ώρες στην δουλειά,έχω κλατάρει,μήπως να κλείσω κανένα 2ήμερο σπα για χαλαρούμπα ; 

άσε και εμεις κάναμε νέο μαγαζί και χτυπάω 14ώρα 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

μπουγατσα με τυρι :p 

 

[8:13:53 μμ] SoFGR: - na paikso ena kino  kai na sta fero se ligo ?
[8:13:55 μμ] SoFGR: - poso ine ?
[8:13:57 μμ] SoFGR: - 5 euro
[8:14:05 μμ] SoFGR: - mou xrostas 3 apo persi
[8:14:09 μμ] SoFGR: kai apo propersi 12
[8:14:10 μμ] SoFGR: - nai ?
 
git_rekt 
 
#denksexnwleme 
Link to comment
Share on other sites

ναι και καφέ 

 

http://www.thelab.gr/topic/41876-official-%CF%86%CE%B1%CE%B3%CE%B7%CF%84%CE%BFthread-foodlab/page-486#entry1989903

 

@o polonos

 

 

 

Ειχαμε παει μια παρεα να φαμε παγωτο. 

Ο τυπακος που εξυπηρετουσε με στυλ γ@μαουα εχω μπρατσα κι τετοια... 

Τη ωρα που ηρθε η σειρα μας μασουσε και ειχε γεματο στομα... 

Γυρναω κι λεω στη κοπελα μου (διακριτικα) "ωραια εξυπηρετηση εχουν" 

Με κοιταει κι λεει "τι ειπες" ? "τι ειπα"? 

Οτι εχετε χαλια εξυπηρετηση του λεω, εξυπηρετεις κοσμο με γεματο στομα ?? 

Ξερεις απο τι ωρα εχω να φαω μου κανει ? 

Δλδ αν ειχες να γ@μησεις μια εβδομαδα θα μας τον φερμαρες στο εκμεκ του λεω ?  :hehe:   

 

epic flashback :p 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

χουμορ κανω αρχηγε, χουμορ ! :p chill κι εγω 14ωρα βαραω στο κλΟΠΑΠ, οταν ερχεται το κρατος νταβατζης και σου παιρνει το 40% απο το δηλωθεν εισοδημα (στην περιπτωση μου δεν μπορω να κρυψω ουτε  eurocent  γιατι ολα γινονται ηλεκτρονικα δεκαετιες τωρα ) αναγκαστικα δουλευεις σαν το σκυλι για να σου φτασει το υπολοιπο  60% :wall:  τουλαχιστον κανονισα  star wars  με 2 παιδικους φιλους το απογευμα των χριστουγενων και  καφεδακι με την "χοντρη" το μεσημερι 

 

οποιος με ενοχλησει την ιδια μερα θα φαει tiger uppercut :p 

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω ιδεα αν η επιχειρηση ειναι φαση "η χαρα"  ή κατι αλλο με τραπεζια εξω αντι για takeaway αποκλειστικα 

 

σε καθε περιπτωση θα χρειαστει συνεπεια - τολμη - οραμα - μπολικο τσαγανο και λιγη τυχη  :p  -  another flashback :

 

Ιανουαριος 2009 -  Ζωγραφου ΑΣΔΥΣ  - μετραγα 20 μερες (μαξ) για το απολυτηριο 

 

ειμαστε φρουρα και ο αξιωματικος υπηρεσιας αρχιζει την παρλα  

 

"οι σκοποι θα περνανε πρωτα απο εδω, υπογραφει το περιπολο σε αυτα τα βιβλια - μπλα μπλα μπλα μπλα "

 

λες και εξηγουσε το σχεδιο ασφαλειας στην περιοχη 51 -  4 σκοπιες  100 ατομα ρε φουστη και επαιρνα εξοδοχαρτο   μια φορα την βδομαδα  :wall: 

 

ετσι οπως ειμουνα στον πρωτο ζυγο με την οπλαρα παρα ποδα ( http://i.imgur.com/ZEEamIy.jpg) ριχνω ενα stretching λες και μολις ειχα σηκωθει απο το κρεβατι

 

με βλεπει ο αστερατος, μου κανει μορφασμο και ο 40αρης ανθυπο-λοχαντερ απο  πισω (σε φαση" δεν ειναι σωστα πραγματα αυτα ρε συ ..." )

 

σταματαει  την κασετα  και μου λεει :

 

 

- εεπ !! εσυ οταν θα εισαι εξω και θα σου μιλανε για δουλεια ετσι θα στεκεσαι ? 

- εγω οταν θα ειμαι εξω, θα ειμαι το αφεντικο του εαυτου μου.

 

#get_rekt 

 

μαλλον εγω rekt, αυτος παιρνει συνταξη ηδη  :p 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.