Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Γυρνωντας περναγα απο ενα σχολειο , εκεινη την στιγμη επαιζαν μπαλα και την εστειλαν εξω . Παω , την ποιανω και την κλωτσαω μεσα 

 

"Ευχαριστουμε κυριε" 

 

 

Μου ραγισε την καρδια 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

facepalm

διάλογος μεταξύ εμού και ενός φίλου

(φ- έλλα νίκο το ίντερνετ δεν δουλευεί βάζω καλώδιο και τίποτα

ν- για στήλε μια φοτό του ρουτερ σου να δω τα καλώδια

φ-

12319443_1254963341196100_1439887399_n.j

ν-ωραία σύνδεση έχεις κάνει προσπαθείς να συνδέσεις το pc σου με τηλεφωνικό καλώδιο

ν-άντε πάρε ένα ETHERNET καλώδιο)

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Όταν μετακόμισα από Πειραιά-->Μοσχάτο, αφού τελειώσαμε το μπος της μεταφορικής έκανε τσιγάρο κ μου λέει είσαι παντρεμένος; Έχεις παιδιά;; Και του λέω από τώρα;; Και μου κάνει ε πότε περιμένεις... πέρασαν τα χρόνια.. δεν είσαι καμιά 35άρα;;; Κι ήμουν 22...  :eek:

Στα 25, είμαι στο γυμναστήριο και κάνω ένα όργανο.. έρχεται λοιπόν ένας πιτσιρικάς 18-19 κ όπως σηκώνομαι λέει πίσω μου.. "τελειώσατε κύριε;". Εγώ δεν έδωσα σημασία με τη σιγουριά ότι μιλούσε σε άλλον... και συνεχίζει "κύριεεεε... τελειώσατε; Θα κάνετε άλλο;;". Ε όχι και κύριε ρε φίλε του λέω.. θα μπορούσαμε να ήμασταν αδέρφια..  :o

Αιώνιος φοιτητής μπαίνω να δώσω προτελευταίο μάθημα με ένα φιλαράκι σε μεγάλο αμφιθέατρο. Τόσο παλιοί που παίζει να μας ήξερε μόνο ο καθηγητής, ούτε καν οι βοηθοί του. Τη μια βοηθό την είχα συμφοιτήτρια :lol: κάθονταν όλοι στα έδρανα κι εγώ μιλούσα όρθιος με το φίλο σε μια γωνία. Έρχονται λοιπόν 2 πιτσιρίκες και μου λένε.. κύριε έχουν γεμίσει οι θέσεις, πειράζει να κάτσουμε εκεί;; Ο κολλητός να έχει λιώσει κι εγώ να έχω κολλήσει κ να προσπαθώ να καταλάβω πώς μας πέρασε για επιτηρητές.. :eek:  

πάντα με κάνουν μεγαλύτερο, αλλά 1-2-3-4 χρόνια... όχι κι έτσι ναουμ'

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Γυρνωντας περναγα απο ενα σχολειο , εκεινη την στιγμη επαιζαν μπαλα και την εστειλαν εξω . Παω , την ποιανω και την κλωτσαω μεσα 

 

"Ευχαριστουμε κυριε" 

 

 

Μου ραγισε την καρδια 

 

κεριά και λιβάνια...

Link to comment
Share on other sites

"Νέο τζακ-ποτ σημειώθηκε στη σημερινή κλήρωση του Τζόκερ, καθώς δε βρέθηκε κανένας τυχερός στην πρώτη κατηγορία (5+1 επιτυχίες). 'Ετσι, στην κλήρωση της Κυριακής το Τζόκερ θα μοιράσει στους νικητές περισσότερα από 11 εκατομμύρια ευρώ."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.