Jump to content



Recommended Posts

Βλέπω βελτιώθηκες στη λήψη candid φωτό.

Σε καλο δρομο ειναι ..αλλα θα ηθελα να τον δω να βγαζει selfie μαζι της και να φοραει t-shirt (ο jax) με την γνωστη εικονα shut up and take my money. : p

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Εγώ διαφωνώ πάντως. Είναι σωστό να τραβάς κάποιον φωτό εν αγνοία του, και να τη δημοσιεύεις; (έστω και χωρίς το πρόσωπο του) 

Ποιοι από εδώ νομίζουν ότι είναι ακόμη εν αγνοία της? :)

Link to comment
Share on other sites

Σε γνωστό ελληνικό forum για audio video.

Ανοίγω θέμα, το σβήνουν χωρίς λόγο, τους ρωτάω γιατί το έσβησαν, μου απαντάνε δεν είχα ανοίξει ποτέ θέμα.

Ομολογώ ότι η δικαιολογία τους είναι πρωτότυπη :hehe:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Σε γνωστό ελληνικό forum για audio video.

Ανοίγω θέμα, το σβήνουν χωρίς λόγο, τους ρωτάω γιατί το έσβησαν, μου απαντάνε δεν είχα ανοίξει ποτέ θέμα.

Ομολογώ ότι η δικαιολογία τους είναι πρωτότυπη :hehe:

 

 

Κανονικα επρεπε να φας και μπαν για τεντυποισμό. Ακους εκει σβηνουν το θεμα και ζητας και τα ρεστα...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Όχι απλά τεντιμπόης. Τρελός τεντυμπόης. ΝΟΜΙΖΩ ότι ανοίγω ανύπαρκτα θέματα. :hehe:

 

Αλλά εκεί που τρελαίνεσαι είναι ότι αυτά τα ανύπαρκτα θέματα αυξάνουν τον post counter. ΣΧΙΖΟΦΡΕΝΕΙΑ ΛΕΜΕ :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Σε γνωστό ελληνικό forum για audio video.

Ανοίγω θέμα, το σβήνουν χωρίς λόγο, τους ρωτάω γιατί το έσβησαν, μου απαντάνε δεν είχα ανοίξει ποτέ θέμα.

Ομολογώ ότι η δικαιολογία τους είναι πρωτότυπη :hehe:

Καλό. Το σημειώνω :p

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.