Jump to content



Recommended Posts

Πάντα μαζεύει νερό ο δρόμος αυτός και πιθανόν υπήρχε κάποιος χείμαρρος εκεί. Βέβαια όταν ήρθαμε και χτίσαμε εμείς ήταν ήδη χτισμένα σχεδόν όλα τα οικόπεδα της περιοχής. Στα 200 μέτρα έχω βουνό και μάλλον για αυτό κατεβαίνει με ορμή το νερό.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Διάβασμα μέχρι τη μιάμιση, δύο ξυπνάει η μικρή χεσμένη πατόκορφα, μπάνιο, άλλαγμα σεντόνια κτλ.. πήγε 3.. ξύπνημα στις 7. Το αυτοκίνητο στο συνεργείο και περιμένω την λυπητερή. Ευτυχία. 

 

άντε καλημέρες :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παντος αυτη η λασπη εφτασε μεχρι και σε εμενα , κοντα στο λιντλ

Κάτι άκουσα ότι παρασύρθηκε άνθρωπος στον δρόμο μου και τον έφτασε μέχρι τον Μαρινόπουλο. Δυσκολεύομαι να το πιστέψω μιας και κάνει μερικά ζιγκ ζιγκ ο δρόμος μου μέχρι να βγει στον κεντρικό. Εκτός και αν η ποσότητα του νερού αυξανόταν όσο πήγαινε πιο κάτω. Ευτυχώς δεν πνίγηκε, αλλά μιλάμε για μια απόσταση των 10-15 λεπτών με τα πόδια, πάνω από χιλιόμετρο.

Έγινε επεξεργασία από yanni
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.