Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Θα μπορούσε να μπει όρος που να λέει ότι όποιος κερδίσει δώρο θα υποχρεούται να έχει κάνει 100 ποστς για να το παραλάβει και παράλληλα να μην φάει ban για spamming :p

Αυτό θα ήταν ωραία παγιδούλα για όποιον πιστεύει ότι η όλη ιστορία είναι απλά ένα ποστ και γεια σας.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μπα , ετσι θα εμπαινε πολυ λιγος κοσμος.

Αυτο που θα εβλεπα ως λογικο , ειναι ανω των 100 ποστ η κληρος του να εχει παραπανω βαρυτητα ,,,ας πουμε 5-10 φορες 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως, κι εγώ για έναν διαγωνισμό πρωτογράφτηκα. Την εποχή μάλιστα που οι διαγωνισμοί ήθελαν και κόπο και τρόπο! :p

 

Στην πορεία με κέρδισε η συντροφικότητα και η ποιότητα του φόρουμ, σε σημείο που όταν μου προτάθηκε, αποφάσισα να βρίσκομαι εδώ ακόμη και με μια ιδιότητα που στερεί τη δυνατότητα να κερδίσω τα δώρα.

 

Και ένα μικρό ποσοστό να κερδίσουμε από τους διάττοντες χρήστες των διαγωνισμών, είναι όφελος για όλους μας. Iδίως για εκείνους βέβαια! :D

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε να μπει όρος που να λέει ότι όποιος κερδίσει δώρο θα υποχρεούται να έχει κάνει 100 ποστς για να το παραλάβει και παράλληλα να μην φάει ban για spamming :p

Αυτό θα ήταν ωραία παγιδούλα για όποιον πιστεύει ότι η όλη ιστορία είναι απλά ένα ποστ και γεια σας.

 

ναι και σε κάθε ποστ να κάνει και mention τον @astrolabos για αυξημένο βαθμό δυσκολίας.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@kpetros, ακόμη και στατιστικά να το δεις, η πιθανότητα για άκυρα μηνύματα βαρύνει ασύγκριτα προς την πλευρά των παλαιών γνώριμων με μερικές χιλιάδες χαρακιές στο OT. Δεν είναι και τόσο μεγάλο ρίσκο οι νέοι χρήστες.  :whistling:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλό θα ηταν η βαρύτητα της καθε ψηφο να πηγαινε σε αναλογία με την παλαιότητα και τα ποστ του καθε μέλους....έστω ενα 20% ας πούμε.....

Τώρα εχεις της ίδιες πιθανότητες να κερδίσεις με έναν που μολις γράφτηκε και ας είσαι και 3,5,10 χρόνια ενεργό μέλος.....:p

Link to comment
Share on other sites

Δε πειραζει , εγω θα κερδισω,  οτι και να λετε :p 

 

Εχω να κερδισω απο εναν διαγωνισμο του pc master το 1999, ενα Tomb Raider:The Last Revelation ειχα κερδισει.

 

Λογικα θα κανω πολλα χρονια μεχρι να κερδισω κανα βιβλιο το πολυ :p 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως, κι εγώ για έναν διαγωνισμό πρωτογράφτηκα. Την εποχή μάλιστα που οι διαγωνισμοί ήθελαν και κόπο και τρόπο! :p

 

Στην πορεία με κέρδισε η συντροφικότητα και η ποιότητα του φόρουμ, σε σημείο που όταν μου προτάθηκε, αποφάσισα να βρίσκομαι εδώ ακόμη και με μια ιδιότητα που στερεί τη δυνατότητα να κερδίσω τα δώρα.

 

Και ένα μικρό ποσοστό να κερδίσουμε από τους διάττοντες χρήστες των διαγωνισμών, είναι όφελος για όλους μας. Iδίως για εκείνους βέβαια! :D

 

Αυτο που κερδιζεις καθε μερα ειναι πολυ περισσοτερο απο εναν διαγωνισμο μια στο τοσο :D

 

ναι και σε κάθε ποστ να κάνει και mention τον @astrolabos για αυξημένο βαθμό δυσκολίας.

Χαιρομαι που πηρε αλλος τη θεση μου :p

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.