Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Την επεσα για υπνο κατα τις 7 , νορμαλ ωρα και χωρις να πολυνυσταζω . 

Με πηρε ομως σχετικα γρηγορα και ετσι μπηκα στο ονειρο μου αμεσος ....

Ελα ομως που το σεναριο του ονειρου ηταν η περιπτωση του οτι .... ειχα ξαπλωσει και ΔΕΝ με επερνε υπνος , οτι χουζουρεψα λιγο και μετα πηγα στο μινι μαρκετ να παρω κρουασαν και μετα εκανα οτι ακριβος θα εκανα αμα δεν κοιμομουν . Τοσο πιστικο που τωρα που ξυπνησα εψαξα να βρω τα κρουασαν μου 

Έγινε επεξεργασία από kpetros
Link to comment
Share on other sites

Την επεσα για υπνο κατα τις 7 , νορμαλ ωρα και χωρις να πολυνυσταζω . 

Με πηρε ομως σχετικα γρηγορα και ετσι μπηκα στο ονειρο μου αμεσος ....

Ελα ομως που το σεναριο του ονειρου ηταν η περιπτωση του οτι .... ειχα ξαπλωσει και ΔΕΝ με επερνε υπνος , οτι χουζουρεψα λιγο και μετα πηγα στο μινι μαρκετ να παρω κρουασαν και μετα εκανα οτι ακριβος θα εκανα αμα δεν κοιμομουν . Τοσο πιστικο που τωρα που ξυπνησα εψαξα να βρω τα κρουασαν μου 

 

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ποιος σκέφτηκε να βάλει διαφημίσεις στη δεξιά μεριά της κεντρικής σελίδας; Να πω ότι φαίνεται αίσχος σε όσους έχουν Adblock, aka σχεδόν όλοι.

Ξέρω, χρειάζονται οι διαφημίσεις αλλά δε θα μπορούσατε να τις βάλετε σε χειρότερο σημείο. Και μην μου πείτε να απενεργοποιήσω το Adblock, θα το έκανα πολύ ευχαρίστως αν οι διαφημίσεις ήταν τοποθετημένες κάπου ωραία και δεν επηρέαζαν την σελίδα.

Και επειδή η γνώμη μου δε νομίζω να μετράει για μια τέτοια αλλαγή, ρίξτε ένα Like όσοι συμφωνείτε...

Link to comment
Share on other sites

Πρώτον. Δεν είναι το θέμα για να κάνεις σχολιασμό για το σάητ. Έχουμε ολόκληρη κατηγορία. Κάνε θέμα εκεί ή απάντησε σε ένα υπάρχον για να γίνει σωστή συζήτηση εκεί.

Δεύτερον. Οι διαφημίσεις εκεί είναι προσωρινές και είναι λύση ανάγκης στα πλαίσια εξορθολογισμού της ταχύτητας της κεντρικής.

Περισσότερα σε θέμα εκτός του off-topic :p

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ σου λέω ότι δεν την έγραψες στο σωστό θέμα γιατί σε λίγο θα τη σβήσω. Αν τη θες σβησμένη, οκ πάω πάσο.

Σβήστη να πάει στο καλό. Εγώ την γνώμη μου την είπα, τώρα καλό - κακό του κεφαλιού σαν αν θα την λάβετε υπόψη σας ή όχι... :p

Έγινε επεξεργασία από UltraB
Link to comment
Share on other sites

Ποιος σκέφτηκε να βάλει διαφημίσεις στη δεξιά μεριά της κεντρικής σελίδας; Να πω ότι φαίνεται αίσχος σε όσους έχουν Adblock, aka σχεδόν όλοι.

Ξέρω, χρειάζονται οι διαφημίσεις αλλά δε θα μπορούσατε να τις βάλετε σε χειρότερο σημείο. Και μην μου πείτε να απενεργοποιήσω το Adblock, θα το έκανα πολύ ευχαρίστως αν οι διαφημίσεις ήταν τοποθετημένες κάπου ωραία και δεν επηρέαζαν την σελίδα.

Και επειδή η γνώμη μου δε νομίζω να μετράει για μια τέτοια αλλαγή, ρίξτε ένα Like όσοι συμφωνείτε...

 

Καταρχήν από το ντεμπούτο της v3 υπήρχαν διαφημίσεις στο πλάι της κεντρικής και ίσως να το πρόσεξες τώρα γιατί λείπει κάποιο από το περιεχόμενο που υπήρχε εκεί συνήθως λόγω δοκιμών που κάνουμε. Τώρα τι ακριβώς σε ενοχλεί δε ξερω, ούτε μέσα στη μέση είναι ούτε τίποτα. Από κει και πέρα, οι διαφημίσεις είναι ο μοναδικός τρόπος να έχει κάποιο εισόδημα το site να βγάζει τα έξοδα του, αν σε χαλάνε τόσο πολύ 2 διαφημίσεις σε ένα site που περνάς 4-5 ώρες από τη μέρα σου τότε τι να σου πω, βάλε adblock και μαγκιά σου.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν από το ντεμπούτο της v3 υπήρχαν διαφημίσεις στο πλάι της κεντρικής και ίσως να το πρόσεξες τώρα γιατί λείπει κάποιο από το περιεχόμενο που υπήρχε εκεί συνήθως λόγω δοκιμών που κάνουμε. Τώρα τι ακριβώς σε ενοχλεί δε ξερω, ούτε μέσα στη μέση είναι ούτε τίποτα. Από κει και πέρα, οι διαφημίσεις είναι ο μοναδικός τρόπος να έχει κάποιο εισόδημα το site να βγάζει τα έξοδα του, αν σε χαλάνε τόσο πολύ 2 διαφημίσεις σε ένα site που περνάς 4-5 ώρες από τη μέρα σου τότε τι να σου πω, βάλε adblock και μαγκιά σου.

Ναι, έχεις όντως δίκιο, λείπει περιεχόμενο και γι αυτό το λόγο τις παρατήρησα τώρα που έκλεισα το adblock.

Επίσης #1 δεν με ενοχλεί τίποτα απλά το έγραψα γιατί δεν είναι αισθητικά ωραίο.

Και επίσης #2 νομίζω άφησα να εννοηθεί ότι χρησιμοποιώ Adblock. Προτιμώ να σας κάνω donate απ το να βλέπω διαφημίσεις. Και εγώ βγαίνω κερδισμένος αλλά και εσείς.

Προσωπικά προτιμώ ένα διακριτικό κουμπί donate σε κάποιο μέρος της σελίδας απ το να είναι γεμάτη διαφημίσεις. Και δεν μιλάω συγκεκριμένα για το λαμπη αλλά γενικά.

Έγινε επεξεργασία από UltraB
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.