Jump to content



Recommended Posts

Υποθετω δεν πηγατε διακοπες και να προσπαθησατε να χαλαρωσετε μπαινωντας λαμπη μεσω 3g  απο καποιο κινητο?

 

@unseen,Aν μπορει ο unseen να χωνει αυτοματα ολα τα gif αυτοματα σε σποιλερ και να τα κανει να μη φορτωνουν(/κατεβαινουν) καν αν δεν τα ανοιξει ο ενδιαφερομενος ..θα τον ευχαριστησω ταμαλα το επομενο καλοκαιρι.

Tapatalk!!

 

Διάλογος με gif :fie:

Απορώ πόση ώρα κάνετε να βρείτε το καθένα. Ειδικά του πολέμου των άστρων είναι υπερπαραγωγή!

There is an app (ok, πολλα apps) for that.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Aν μπορει ο unseen να χωνει αυτοματα ολα τα gif αυτοματα σε σποιλερ και να τα κανει να μη φορτωνουν(/κατεβαινουν) καν αν δεν τα ανοιξει ο ενδιαφερομενος ..θα τον ευχαριστησω ταμαλα το επομενο καλοκαιρι.
τα αρχεία .gifv που βάζω εγώ δεν εμφανίζονται στον mobile browser από το κινητό, οπότε quit your whinning :p 
Link to comment
Share on other sites

τα αρχεία .gifv που βάζω εγώ δεν εμφανίζονται στον mobile browser από το κινητό, οπότε quit your whinning :p

 

Νομίζεις. Σε explorer από wp εμφανίζονται κανονικά, άσχετα αν η σελίδα γίνεται σαν της Grey το νινι.

Έγινε επεξεργασία από honda22
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Κοντεψε να εκραγει το netbook στις τελευταιες 2 σελιδες.

Ενα 5λεπτο μου πηρε το scrolldown.

btw ρεεεε σαταναδες ρεεεεε μπαγασηδες που τα βρισκετε τοσα πολλα και καταπληκτικα gifakia?

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.