Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Τεραστια ελειψη στην αγορα απο καρτες Playstation Live για αγορα απο το Store. 20αρες δεν υπαρχουν πουθενα Αθηνα κ Θεσσ/νικη. Με μεσο (ω ναι...) βρηκα μια 50αρα απο μεγαλη αλυσιδα και θα το φερουν για μενα....

Link to comment
Share on other sites

Τεραστια ελειψη στην αγορα απο καρτες Playstation Live για αγορα απο το Store. 20αρες δεν υπαρχουν πουθενα Αθηνα κ Θεσσ/νικη. Με μεσο (ω ναι...) βρηκα μια 50αρα απο μεγαλη αλυσιδα και θα το φερουν για μενα....

Έτσι! Πάρτε υπολογιστές να μην θέλετε κάρτες για να παίξετε online :p

 

Δε ξέρω αλλά συνέχεια κράζω τον αδερφό μου. Δηλαδή εκτός του ότι πρέπει να πληρώνεις για να παίζεις online, πρέπει να πληρώνεις έχτρα για ορισμένους χάρτες σε μερικά παιχνίδια. Πχ προχτές ήθελε να παίξει παρέα με φίλο Killzone και έπρεπε να πληρώσει για Co-Op χάρτες!

Αααα, μη θυμηθώ και τις τιμές των παιχνιδιών.... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

1418€ για 660 € εισόδημα από ενοίκιο και 327€ από περιστασιακή εργασία.

Πέρσι 600 ή 700 δε θυμάμαι.

Κάθε χρόνο και χειρότερα.

Δεν ξέρω τι να κάνω ειλικρινά.

Με βλέπω να βγάζω τη καραμπίνα του συγχωρεμένου του πατέρα μου και να με βλέπετε στις ειδήσεις...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μολις ανακαλυψα πως στο Dreamspark δεν είμαι φοιτητής αλλά προσωπικό ιδρυματος απο τοτε που έκανα πρακτική. Λέω να γεμισω την πισινα μου με κλειδια win 10 Edu και Pro εκδόσεων...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μολις ανακαλυψα πως στο Dreamspark δεν είμαι φοιτητής αλλά προσωπικό ιδρυματος απο τοτε που έκανα πρακτική. Λέω να γεμισω την πισινα μου με κλειδια win 10 Edu και Pro εκδόσεων...

Εμ, σε αφήνει να πάρεις όσα θέλεις; Δεν είναι περιορισμένα και πάλι;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ΧΜ, δοκιμασα να κάνω τσεκαουτ 999 κλειδια απο κάθε έκδοση και έφαγα ακυρο. Θα παρω τηλ απο δευτερα στον κομβο να δω μεχρι ποσα επιτρεπεται.

Δε σεβονται τιποτα τελικα. Αδεια θα μεινει η πισινα.

 

Οι εκδόσεις που δεν είναι labeled (For lab installers)  γινονται checkout κανονικα ομως με αποτελεσμα απο ελληνκές και αγγλικες να παιρνεις καμια δεκαρια διαφορετικα κλειδια.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

ΧΜ, δοκιμασα να κάνω τσεκαουτ 999 κλειδια απο κάθε έκδοση και έφαγα ακυρο. Θα παρω τηλ απο δευτερα στον κομβο να δω μεχρι ποσα επιτρεπεται.

Δε σεβονται τιποτα τελικα. Αδεια θα μεινει η πισινα.

 

Οι εκδόσεις που δεν είναι labeled (For lab installers)  γινονται checkout κανονικα ομως με αποτελεσμα απο ελληνκές και αγγλικες να παιρνεις καμια δεκαρια διαφορετικα κλειδια.

 

Πάω να φορμάρω τα windows που έχω τώρα dreamspark !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.