Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Ξεκινά κουβέντα με μια κοπέλα, (με όχι και τόσο αθώες βλέψεις, αλλά από Αθήνα- Πάρο τι να κάνω) από Πάρο αυτή. Μαθαίνω ότι είναι Πάρο. Μια καλή μου φίλη είχε πάει Πάρο την προηγούμενη βδομάδα.

"Πες μου τίποτα να αρχίσω κουβέντα", της λέω, "από Νάουσα είναι η κοπέλα."

"Αα, έχει ωραίους λουκουμάδες εκεί!!".

 

Παίζει να γέλαγα ένα τέταρτο... Αν και όντως βοήθησε λίγο να προχωρήσει η κουβέντα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

:blink: Not really, I wouldn't say so..

 

Επίσης, ποια η διαφορά μεταξύ αυτών των δύο; (Ναι, είναι διαφορετικά)  :mellow:  :nothing:

Το πρώτο παίζει να έχει λίγο χαμηλότερα το στόμα, παίζει να είναι πιο χλωμό, αυτά βλέπω... Και είναι πιο κάτω στην γραμμή....

Link to comment
Share on other sites

Mπας και ασχολειτε κανενας με γυαλακια θαλασσης?

 

Το anti-fog που διαφημιζουν οι εκαστοτε εταιριες εχει καμμια υποσταση ή απλα υπαρχει ετσι για να καλυπτει το κενο στη λεζαντα διπλα απο τη φωτογραφια.

 

Σκεφτομαι να παρω τα kayenne της aquasphere μιας καλυπτω μεγαλουτσικες αποστασεις και εχω βαρεθει να βαζω σαμπουαν στα δικα μου γυαλια.

(cheap anti-fog system ..αλλα δε με καλυπτει μιας και κολυμπαω παραπανω απο οσο διαρκει).

Με ενδιαφέρει και μένα η αγορά. Έχω 2 ζευγάρια της Speedo (αν και λίγο παλιά) έγραφαν anti-fog πάνω. Τουλάχιστον εκείνα έκαναν δουλειά και δεν θάμπωναν με τίποτα. Μου είχε κάνει εντύπωση.  Μετά από 3-4 χρόνια μπορώ να πω ότι μάλλον η επίστρωση που είχαν έχει φύγει και πλέον στα 20-30 sec δεν βλέπεις τίποτα.

Τα kayenne τα έχεις βρει Ελλάδα η από εξωτερικό θα τα παραγγείλεις;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.