Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Ε, ε, ε, 

Μαντέψτε ρε τι γίνεται, εδω που είμαι καβατζωμένος τώρα ξενοικιάζουν όλοι στις 31, οπότε ξαναγυρνάω ένα βήμα πίσω και είμαι παλι στο αδιεξοδο του οτι απαιτεί ο καθε σπιτονοικοκύρης νοικι και deposit με bank transfer. Και το χειρότερο είναι οτι τωρα λογω σεζόν ενικοίασης για την νεα ακαδημαική χρόνια κανεις δε δινει δωματιο οσοι δινουν είναι για ένα μηνα και με τιμη στο θεο. (πχ 250 για 6 τετραγωνικα).

 

Βαρέθηκα και μαλλον γυρνάω πίσω. Εδω και μήνες με μια βαλίτσα στο χέρι είμαι. Σαν την Ντόρα την μικρή εξερευνήτρια. Καλύτερα να σαλαγάω τα πρόβατα στο χωριό μέχρι να αρχίσει το μεταπτυχιακό μου.

 

Γαμw σαν ταμπον νιώθω. Είμαι στα καλύτερα μέρη στις πιο λάθος στιγμές.

Link to comment
Share on other sites

Ε, ε, ε, 

Μαντέψτε ρε τι γίνεται, εδω που είμαι καβατζωμένος τώρα ξενοικιάζουν όλοι στις 31, οπότε ξαναγυρνάω ένα βήμα πίσω και είμαι παλι στο αδιεξοδο του οτι απαιτεί ο καθε σπιτονοικοκύρης νοικι και deposit με bank transfer. Και το χειρότερο είναι οτι τωρα λογω σεζόν ενικοίασης για την νεα ακαδημαική χρόνια κανεις δε δινει δωματιο οσοι δινουν είναι για ένα μηνα και με τιμη στο θεο. (πχ 250 για 6 τετραγωνικα).

 

Βαρέθηκα και μαλλον γυρνάω πίσω. Εδω και μήνες με μια βαλίτσα στο χέρι είμαι. Σαν την Ντόρα την μικρή εξερευνήτρια. Καλύτερα να σαλαγάω τα πρόβατα στο χωριό μέχρι να αρχίσει το μεταπτυχιακό μου.

 

Γαμw σαν ταμπον νιώθω. Είμαι στα καλύτερα μέρη στις πιο λάθος στιγμές.

Γεια σου Ντόρα,

υπομονή καλή μου, οι περιπέτειες είναι ωραίες εκεί πέρα, μη τα βάζεις κάτω.

Δες τη θετική πλευρά, είσαι σε ένα μέρος που θα πάρεις μια κατάρτηση (αλήθεια, σε τι; :p )

btw κατεβάζω ένα torrent των 150 γίγα, και ο seeder μπαίνει όποτε θέλει, δεν έχει και τρόπο να του στείλω μήνυμα να seedάρει και μετά να seedάρω και εγώ μέχρι να φτάσω 100 Ratio :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μικρή ενημέρωση για όσους δε το είδαν

https://www.facebook.com/TheLab.gr/posts/1167507076609845

Θέλουμε περισσότερες επιλογές embed, πχ soundcloud etc. Επίσης επιλογή να ανεβάζουμε φωτογραφίες από το mobile theme και να μη χρειάζεται να γυρίζουμε στο κανονικό.

 

Είχα και άλλα κατά νου αλλά τα ξέχασα. Πρέπει μια μέρα να κάτσω να τα γράψω στο "Ας κάνουμε το εργαστήρι καλύτερο - V3 Edition".

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.