Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Ποιος είναι αυτός; Ο Ισπανός Παντελίδης;

 

Οχι ισπανός ρε. Λατινοκάτι είναι. Δεν ακούς την προφορά???

 

  :hehe: ναι και στο χωριο μου διακρίνουμε τα καστιλιανά απο τα αλλα ισπανικά. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Η g killer με το πιστολι για heatsink , ειναι παναθλια....

Σημερα πηγα λιγο εξω το πρωι , καλα τι να πω ....δεν ξερω αμα φταιει η ζεστη η αμα ειναι τα γεγονοτα . Ο κοσμος εχει χαζεψει εντελος , τους βλεπεις να κυκλοφορουν λες και δεν ξερουν που πανε , τι θελουν και ποιοι ειναι .... στην κοσμαρα τους ολοι

Ποσά χρόνια είχες να βγεις;
Link to comment
Share on other sites

Είμαι ο μόνος που κάθε φορά που πάω να "κάνω βίδες" το οτιδήποτε, από σκληρό μέχρι κρεβάτι, μία π***να βίδα δεν θα ξεβιδώνει; Είτε γιατί της χάλασαν οι στροφές, είτε γιατί της χάλασε το κεφάλι, είτε γιατί της ήρθε περίοδος ή δεν ξέρω και εγώ γιατί άλλο...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Απορία:οι φαλακροι χρησιμοποιουν σαμπουάν η τρίβουν και το κεφαλι τους με το σφουγκαρι....    :hmm:

 

 

Σαμπουάν, το σφουγγάρι χαλάει τους θύλακες τριχών! :p

Έγινε επεξεργασία από TaZerom
Link to comment
Share on other sites

Οχι πολυ μωρε , απλα τωρα μου ηταν τοσο εντονο που ηθελα να το βγαλω απο μεσα μου 

(και μπουτακια , πολλα μπουτακια ) 

Εγώ τα τελευταία τρία χρόνια βλέπω τον κόσμο να παραμιλάει και να είναι γειά σου.. Είναι ο τελευταίος χρόνος που δε τους βλέπω να τσακώνονται στον δρόμο όμως.

Link to comment
Share on other sites

newsflash-newsflash-newsflash-newsflash-newsflash-newsflash-newsflash-newsflash-newsflash-newsflash-newsflash-newsflash

 

γνω-στό-τα-τος αντμιν έχει παρατήσει κάθε λογής ηλεκτρονικό μαραφέτι και εξασκείται με τις ώρες στo κύμβαλο   :laughing:

 

kimvala.jpg

 

 

καλή αρχή αγαπητέ 

Έγινε επεξεργασία από wrong method
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.