Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Ξεκολλησε !

 

Ξεπουλημα τα παντα εκανε , για σκοτωμα ηταν .

Sinclair spectrum zx , Atari st 520 , master system , τα εδωσε ολα με ολα τους τα παιχνιδια. Να ειχα το sinclair σημερα και τι αλλο...! Εφυγε μετα απο το σπιτι και λιγο αργοτερα μου εκανε δωρο εκεινη την απομιμηση snes (μια απο ολες) , που επαιζε τις κιτρινες κασετες. Κατι σε game family με ενα πιστολι πιο μουφα πεθαινεις :p

Link to comment
Share on other sites

Και κανα contra. Που σε ενα νουμερο ( απο τα 999 που ειχε) , το επαιζες με απειρες ζωες :p ΑΛλα ουτε αυτο το εχω στην κατοχη μου. Αυτο πρεπει να πεταχτηκε ή να χαθηκε σε μεταφορα. Γενικα απο ρετρο μονο κατι joystick απο το αταρι εμειναν :D 

Link to comment
Share on other sites

http://imgur.com/eLhDSzu

 

Την κατεστρεψαν λεει επειδη μοιαζει με οπλο το heatsink :p

 

Η g killer με το πιστολι για heatsink , ειναι παναθλια....

 

 

 

 

Σημερα πηγα λιγο εξω το πρωι , καλα τι να πω ....δεν ξερω αμα φταιει η ζεστη η αμα ειναι τα γεγονοτα . Ο κοσμος εχει χαζεψει εντελος , τους βλεπεις να κυκλοφορουν λες και δεν ξερουν που πανε , τι θελουν και ποιοι ειναι  .... στην κοσμαρα τους ολοι 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.