Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Ωραίος ο πιλότος. :T:

 

-------

 

Βλέπω άτομο γύρω στα 20 σταματημένο με καινούρια μηχανή μεγάλου κυβισμού. Παίρνει το κράνος που έχει στον αγκώνα, το φοράει και προχωράει ένα στενό πιο πέρα, στρίβει, πάει στο σπίτι του παρκάρει.

- Μπαμπά μαμά, να το φοράω το κράνος όπως σας υποσχέθηκα. :tomato:

(εντάξει δεν έπαιξε ο διάλογος αυτός - θα ήταν epic αν είχε παίξει, αλλά νομίζω είναι ολίγον κάτι τις προφανές)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@UltraB, το συγκεκριμένο ελικόπτερο ήταν ναυλωμένο -πιθανότατα μαζί με τον πιλότο- και κακώς έριχνε από τόσο χαμηλά με αυτές τις καιρικές συνθήκες. Χίλια μπράβο του που το έσωσε τελικά, αλλά θα μπορούσε να έχει καταλήξει πολύ χειρότερα. Ευτυχώς το πλεονέκτημα όταν κουβαλάς 9 τόνους νερό είναι ότι μπορείς να ελαφρύνεις πολύ γρήγορα. ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μιξερακι απο το Tiger - check

Μπαταρίες για το μιξερακι από sainsburrys - check

Νεσκαφε - check

 

Καλαμάκια $%&*^ πήρες;; ΟΧΙ.

Κάθομαι και πίνω φραπέ χωρίς καλαμάκι και έχω κάνει καφέ μουστάκι...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι απο αυτούς που προσπαθεί να καταλάβει τους ανθρώπους και να μπει στην θεση τους κλπ αλλά αυτή η ηλιθιότητα δεν εξηγείται ρε παιδί μου ορισμένων

Έχουν κάψει κάθε εγκεφαλικό κύτταρο με το κινητό στο αυτί....

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.