Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Αλλαγή οθόνης σήμερα σε iPhone 6 συναδέλφου.

Μπράβο στην Apple που επιτέλους μας έκανε τη ζωή εύκολη. Δεν πρέπει να μου πήρε πάνω από 10 λεπτά. Η οθόνη πλέον είναι κουμπωτή από πάνω αντί για χωνευτή όπως ήταν στα προηγούμενα iPhone.

Link to comment
Share on other sites

Ανεμιστήρας και σκυλί δε πάνε μαζί. 

 

attachicon.giftrixes.jpg

 

 

Δε βγάζει καθόλου τρίχα (σε περίοδο τριών ημερών όλο αυτό). :hehe:

Κάθε μέρα 3 σκούπες minimum. Αυτά είναι

 

Στρατολόγηση ΤΩΡΑ! If you know what i mean.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πηγα σημερα να περασω win10 , τι το ηθελα ..... 

καταλαθος εκανα format τον 2ρο δισκο μου που εχει ολα τα αρχεια (600+GB)  , αμεσως cancel και μπαινω desktop να ελενξω 

 

Πουθενα ο δισκος , αδειος , βαζω EaseUs , scan και βλεπει 220κ αρχεια ....(τα μισα σκουπιδια φυσικα) .... απο το απογευμα , ακομα recover κανω 

Link to comment
Share on other sites

@@@@@@ τα μισα αρχεια ειναι κατεστραμενα ηδη ...... 

απο τα 600 gb , τα 400 ηταν αρχεια εγκαταστασης παιχνιδιων ,αλλα τερματισμενα , αλλα οχι 

Τα υπολοιπα ταινιες ..... 

 

Οποτε δε βαριεσε , ας τα παρει ο χαρος . ισως ηταν ωρα για καινουργια αρχη XD

Link to comment
Share on other sites

Ε να μην κάθεται και το ADSL τζάμπα. :p

 

Πάντως πάντα όταν κάνω εγκατάσταση άλλο λειτουργικό, αφαιρώ ότι δίσκο έχει μέσα δεδομένα ή αν θέλω να δοκιμάσω κάποιο άλλο λειτουργικό το δοκιμάζω στο δεύτερο PC.

 

Τώρα δεν ξέρω αν απλά σε μένα είχε τύχει, αλλά παλαιότερα τα Win 10 είχαν κάνει auto scandisk στα 7 και στα XP που βρίσκονταν σε άλλους δίσκους(στο δεύτερο PC) και τα είχαν στείλει για βρούβες. Από τότε τους απαγορεύω να κάνουν αυτόματο scandisk στα partitions.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλα τωρα για 3-4 μερες θα αναστεναξει το ιντερνετ  XD

Αυτο που επαθα , μου συμβαινει πρωτη φορα , και η βλακεια εγινε μονο και μονο επειδη βιαζομουν  .... 

 

Αυτο με το scandisk δεν το εχω παρατηρησει ..... παντος για 10αρια καλα φαινονται . Τουλαχιστον σε εμενα που ειμαι λατρης μινιμαλισμου 

Link to comment
Share on other sites

πάλι καλά που το'χα πάθει με τον 6.8άρη σκληρό, όταν πήρα τον πρώτο μου 40άρη.. βέβαια τότε δεν αντικαθιστούσες εύκολα ό,τι ήθελες, αλλά "έμαθα" :)

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη ρε παιδιά, είναι δυνατόν να μην έχει στον Υμηττό ανεφοδιασμό υδροφόρων ; Απ ότι βλέπω στην τηλεόραση, δεν βλέπω ούτε ένα.

 

Ξέρω ότι ίσως είναι δύσκολο να φτιάξουν κτλ αλλά κάθε χρόνο απειλούνται τόσα σπίτια και ζωές και χάνεται τόση δασική έκταση.

 

Βέβαια δε θέλω να αναφερθώ καν στο αν είναι εμπρησμός ή όχι γιατί όλως τυχαίως κάθε φορά όλα αυτά συμβαίνουν όταν οι καιρικές συνθήκες είναι "άθλιες"

 

Κουράγιο σε όλους τους κατοίκους του και σε άλλους εκατοντάδες που βρίσκονται στην ίδια θέση τώρα σε άλλες περιοχές... 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως για να λέμε την αλήθεια οι φωτιές αυτές είναι βαλτές από ανθρώπινο χέρι !

Πάντως θα μπορούσε ο στρατός - πολεμικη αεροπορία να τις σβήσει (ρίξει καμία έξυπνη ρουκέτα - βόμβα όπου με την έκρηξη θα απορροφούσε το οξυγόνο και θα σταματούσε την πυρκαγιά ) στο αψε σβήσε και μετά να πέρναγε κανένα καναντερ να ρίξει λίγο νερό .

Από το Γύθειο φαίνονται οι καπνοί της Νεάπολης

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.