Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

εχει καποιος account στο online της εθνικης; Εμενα δεν μου παιζει απο χθες. Ολο με κανει redirect σε μια σελιδα που λεει ποια καταστηματα ειναι ανοιχτα. Αυτο γινεται μονο αν βαλω σωστο κωδικο. Στο τηλεφωνο δεν απαντανε...

Link to comment
Share on other sites

-Ναι, γεια σας, παίρνω για να σας βοηθήσω να μειώσετε το λογαρ...

-Α, ναι ναι, έχω μιλήσει απευθείας με τα κεντρικά, ευχαριστώ!

-Α, οκ, γειά σας!

 

Win! (Τα κεντρικά κολλάνε παντού)

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

εχει καποιος account στο online της εθνικης; Εμενα δεν μου παιζει απο χθες. Ολο με κανει redirect σε μια σελιδα που λεει ποια καταστηματα ειναι ανοιχτα. Αυτο γινεται μονο αν βαλω σωστο κωδικο. Στο τηλεφωνο δεν απαντανε...

 

Τώρα που το δοκίμασα δουλεύει κανονικά το i-bank

Link to comment
Share on other sites

εχει καποιος account στο online της εθνικης; Εμενα δεν μου παιζει απο χθες. Ολο με κανει redirect σε μια σελιδα που λεει ποια καταστηματα ειναι ανοιχτα. Αυτο γινεται μονο αν βαλω σωστο κωδικο. Στο τηλεφωνο δεν απαντανε...

Έχει γενικά πολλά θέματα τον τελευταίο καιρό και αυτο λόγω οτι το αλλάξανε ριζικά όλο το web banking τους πριν κανα 1-1.5 χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

Έχει γενικά πολλά θέματα τον τελευταίο καιρό και αυτο λόγω οτι το αλλάξανε ριζικά όλο το web banking τους πριν κανα 1-1.5 χρόνο.

Τους εστειλα email χωρις να εχω ελπιδες για απαντηση και με πηραν τηλεφωνο στις 9 το βραδυ! Ειπαν οτι οντως ειχαν καποια τεχνικα προβληματα.

 

On other news μολις εφτασε!

Nextion TFT

 
Τouchscreen με Cortex και δωρεαν IDE στα 10$ γινεται;;;
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

 

Τους εστειλα email χωρις να εχω ελπιδες για απαντηση και με πηραν τηλεφωνο στις 9 το βραδυ! Ειπαν οτι οντως ειχαν καποια τεχνικα προβληματα.

 

On other news μολις εφτασε!

 
 
Τouchscreen με Cortex και δωρεαν IDE στα 10$ γινεται;;;

 

Ενημερώνουμε όταν υπάρχουν τέτοια πράγματα, ενημερώνουμε :p Spam it, spam it everywhere!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.