Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

τοτε ολα φαινονταν -αρες και -ζαρες

Μα ήταν όλα έτσι, μετά σιγά σιγά χάνονται... Τα βλέπω μπροστά μου σιγά σιγά να φεύγουν στην ομίχλη... Όλο και πιο δύσκολο να τα βρεις...

 

On other news, κατάφερα να χτυπήσω ένα κρεβάτι προχθές με το πόδι μου και σήμερα που μαύρισε ανακαλύπτω ότι το χτύπησα με όλο μου το βάρος, αλλά με ένα μόνο δάχτυλο!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@TechMonkey, Εχω καταφερει κατι πιο φανταιζύ :p Αυτο που εκανες ηταν συνηθεια εβδομαδιαια :p 

 

Τσαντιστηκα με τη μανα μου , και για να μη βαρεσω τραπεζι ή κανα μπουνιδι γενικως, παιρνω μια καρεκλα και την βαραω με δυναμη κατω. Μαντεψε. Αντι να βρω πατωμα βρηκα το 4ο δαχτυλο του δεξιου ποδιου μου. Καταγμα :p Δε τα σπαω; (κυριολεκτικα ομως ) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@tommybertsen, και εγώ το 4ο χτύπησα! Αλλά του αριστερού ποδιού... Εμένα δεν είναι σπασμένο, το ψιλό πατάω και δεν κάνει κρίτσι κρίτσι (επιστημονικός ορισμός) όταν το κουνάς, οπότε :p 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τσαντιστηκα με τη μανα μου , και για να μη βαρεσω τραπεζι ή κανα μπουνιδι γενικως, παιρνω μια καρεκλα και την βαραω με δυναμη κατω.

 

Κοπάνησες την καρέκλα? ΣΤΟ ΠΑΡΚΕΕ??!? Να λες ευχαριστώ που έσκασε στο δαχτυλο τότε.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ναι ένα καταπληκτικό παρκέ του 19ου αιώνα έχει το σπίτι της γιαγιάς (μουσαμά από το 70 ) [emoji14]

Έχει καιρό που συνέβη αυτό. Αλλά η απροσεξία πήγε σύννεφο. Από τότε προσέχω κι εγώ [emoji14]

Link to comment
Share on other sites

Oυφ. Eιχαν  παρουσίαση σημερα στο ELCubo(ακα στα γραφεία μας) του G4 της LG. Η μπακατέλα δε με ενοιαζε. Το σημαντικό ήταν το μενου με καναπεδάκια με μαυρο χαβιαρι, γαρίδες, κοκκινο χαβιαρι α και μπολικη σαμπανια, και βοτκα. ΚΑι γλυκάκια μετα. Να ναι καλα η LG. 

 

11720569_10206765893764070_503355077_n.j

Έγινε επεξεργασία από soulclaimer
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.