Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Αλτσχαιμερ;

Ειχα πολυ καιρο να το χρησιμοποιησω και μαλλον στο ταξιδι που το ειχα μαζι μου τελευταια φορα το καταχωνιασα στο τσεπάκι ενος σακιδιου που δε χρησιμοποιω πια...
Link to comment
Share on other sites

@felix, έλα κι από το σπίτι μου, έχω χάσει μια τετράδα μπαταρίες MAHA POWEREX.

 

Σε άλλα νέα, πριν μισή ώρα, κάποιος μαυριδερός πήδηξε τα κάγκελα και μπήκε στην πολωτή μας. Πήγε στη ντουλάπα με τα εργαλεία και άρχισε να ψαχουλεύει. Τον άκουσε η μάνα μου και βγήκαμε να δούμε, αλλά τον είδαμε να πηδάει έξω και να φεύγει...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@felix, έλα κι από το σπίτι μου, έχω χάσει μια τετράδα μπαταρίες MAHA POWEREX.

Σε άλλα νέα, πριν μισή ώρα, κάποιος μαυριδερός πήδηξε τα κάγκελα και μπήκε στην πολωτή μας. Πήγε στη ντουλάπα με τα εργαλεία και άρχισε να ψαχουλεύει. Τον άκουσε η μάνα μου και βγήκαμε να δούμε, αλλά τον είδαμε να πηδάει έξω και να φεύγει...

Μηπως εψαχνε τις Maha?
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ασχετο και μαλλον θα χαρακτηριστω βολεμενη :p

Ειχα κλεισει διακοπες (διακοπες;;;; πας καλα ρε μπομπολα;;;; )με τα εισιτήρια απο aegean. Οσοι ειστε βολεμενοι και λεφταδες :p και κανατε το ιδιο και σκεφτεστε την ακύρωση εισιτηρίων, εχει πληρη επιστροφη χρηματων γοα ημερομηνιες απο 1 εως 8 Ιουλιου. Ακυρωσα σημερα και ισχύει

Το ιδιο ισχυει για οσους εχετε κλεισει απο airtickets.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ασχετο και μαλλον θα χαρακτηριστω βολεμενη :p

Ειχα κλεισει διακοπες (διακοπες;;;; πας καλα ρε μπομπολα;;;; )με τα εισιτήρια απο aegean. Οσοι ειστε βολεμενοι και λεφταδες :p και κανατε το ιδιο και σκεφτεστε την ακύρωση εισιτηρίων, εχει πληρη επιστροφη χρηματων γοα ημερομηνιες απο 1 εως 8 Ιουλιου. Ακυρωσα σημερα και ισχύει

Το ιδιο ισχυει για οσους εχετε κλεισει απο airtickets.

Κανονισε τωρα να πας να παρεις καμμια οθονη :p

 

Ειχα παρει εισιτηριο να παω θαλασσα με το αστικο αλεξανδρουπολης , αλλα τελικα το κρατησα, γιατι πηγα θαλασσα με το ποδηλατο :D 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

το 2011 υπηρετησα (7 χρονια πιο αργα απ'οτι θα μπορουσα :p ) , αλεξανδρουπολη 174 ΜΕΑ/ΑΠ . ΕΚανα μπανιο στην Μακρη. Ειναι καμμια 10ρια χλμ εξω. Εντος Αλεξανδρουπολης πλεον ειναι επικινδυνα! Μπορεις να πας ανετα με το ποδηλατο παντως και σε λιγο κοντινοτερες (πχ Χιλη - οχι Λατινικη Αμερικη :hehe: )! 

Link to comment
Share on other sites

Μα γιατί αναφέρετε το στρατό;; Αποκλείεται κάποιος να έκανε τις διακοπές του εκεί;;;

 

Κι εγώ στρατό έκανα εκεί κοντά! :p  31 Λόχος Μηχανικού στο Δορίσκο. Όποτε είχαμε μεγάλη έξοδο, πηγαίναμε Αλεξανδρούπολη

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.