Jump to content



Recommended Posts

lumia 530 χωρίς led flash. Σε συνθήκες μουντάδας - σκοτεινιάς ψιλομάπα βγάζει αλλά για τα λεφτά του με ικανοποιεί. Εδώ διακρίνεται μέχρι και το γάλα στη φραπεδιά!!! :)

 

Eιδα τις ονομασιες απο τις εικονες και θυμηθηκα οτι προτεινεις συχνα πυκνα windows phone και δη νοκια για τη καμερα του και απλα ηθελα να δω αν ειχες το 930 :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Eιδα τις ονομασιες απο τις εικονες και θυμηθηκα οτι προτεινεις συχνα πυκνα windows phone και δη νοκια για τη καμερα του και απλα ηθελα να δω αν ειχες το 930 :p

 

Το έχει φίλος το 930, προσωπικά δεν δίνω τόσα για κάτι που "ζει επικινδύνως" όπως ένα κινητό.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Που είναι οι βροχές που μας υποσχέθηκε η κυβέρνηση; Θέλω βροχές!

 

Έβρεξε εδώ το μεσημέρι και μου έκανε το αμάξι χάλια.

 

Το ζήταγε ο ορθός σας

 

 

 

Δεν είναι έτσι, είναι "το ορθό", ουδέτερο. :p

Link to comment
Share on other sites

Έβρεξε εδώ το μεσημέρι και μου έκανε το αμάξι χάλια.

Αυτό το ακούω από πολλούς και η αλήθεια είναι ότι μου φαίνεται υπερβολικό. Βλέπω κόσμο στη γειτονιά μου που "τα γλύφει" κάθε τρεις και λίγο.

Το αυτο/το για μένα είναι ένα εργαλείο και με υπηρετεί, όχι να το υπηρετώ εγώ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τι τυχερό αμάξι. Ο κάτοχός του προσπαθεί να πείσει τις δίδυμες να ευχαριστήσουν το αγαπημένο του αμάξι, αντί να σκέφτεται τον εαυτό του. Αυτό πάει να πει ΑΛΗΘΙΝΗ ΦΙΛΙΑ. :wub:

Link to comment
Share on other sites

Τι τυχερό αμάξι. Ο κάτοχός του προσπαθεί να πείσει τις δίδυμες να ευχαριστήσουν το αγαπημένο του αμάξι, αντί να σκέφτεται τον εαυτό του.

 

Έτσι είναι, το προσέχω και με ευχαριστεί.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.