Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Δεν θέλω να σας στεναχωρήσω, αλλά φαντάζομαι λαμβάνετε υπόψιν ότι σε σχέση με τον χειμώνα κουβαλάτε 1-2 κιλά ρούχα λιγότερα έτσι; Εκτός και αν ζυγίζεστε τσίτσιδοι, οπότε πάω πάσο. :hehe:

Έγινε επεξεργασία από yanni
Link to comment
Share on other sites

Έπεσα στα 86 από τα 88 (ύψος 1.81)  περιορίζοντας της μπύρες και τις βραδινές βλακείες εδώ και μία εβδομάδα.

 

Το βράδυ το μενού έχει γιαούρτι με 2 φέτες ψωμί του τοστ, ένα ροδάκινο, 2-3 βερύκοκα και μπόλικα κεράσια. Added bonus το πρωί σε λιγότερο από ένα λεπτό έχω πλήρη εκκένωση εντέρου.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παλι πήρα 10.

Στην παρουσιαση της πτυχιακής μου σημερα.  

 

Aλλά είχα εικόνα μαζι του ΑιΓιάννη του θαυματουργού. Την έβαλε το βράδυ η μανα μου στην τσάντα του λαπτοπ και την είδα μεσα στην επιτροπη οταν ήμουν. Χαχαχ.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Αρχες 2013 ζυγιστηκα και ημουν 96 κιλα. Πηρα αποφαση και πηγαινα καθε 2 μερες για τρεξιμο και μειωσα φαγητα, εκοψα τον  :gyro:  και βραδυ σαλατες,γιαουρτια και τα ρεστα.

 

Σε 6 μηνες εχασα 33 kg. Μετα ημουν πολυ αδυνατος , οποτε επρεπε να φαω :hehe: :hehe: 

 

Θελει κοπο να χασεις την μπακα. Την χτιζεις ομως πολυ ευκολα. 

Παντρευεσαι ή συγκατοικεις με την κοπελα σου :p 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.