Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Αστιγματισμός + μυωπία + γυαλιά που θέλουν άλλαγμα εδώ και πολύ καιρό + 32'' LCD TV =

 

 
Based on your information, below is how your score compares to those of others with similar demographic information.
  • Your score: 0
  • Gender: Male
  • Age range: 40-49
  • Best score for your gender and age range: 0
  • Highest score for your gender and age range: 378079
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

https://www.google.gr/maps/@38.0642157,23.7135234,134m/data=!3m1!1e3

 

Περνάω σήμερα από εκεί πεζός. Ο τύπος έχει σκυλιά. Ευτυχώς δεν ήταν έξω, αλλά με είδε το μ@λ@κισμένο από μέσα και ήρθε από πίσω μου και γαύγιζε. Δεν του πολύ έδωσα σημασία μιας και κράταγε μια απόσταση στα 2-3 μέτρα, αλλά εκείνη την ώρα σε αυτό το σημείο γίνεται το έλα να δει από αυτοκίνητα και κυρίως νταλίκες. Είναι πανεύκολο σε εκείνο το σημείο ο πεζός να ξαφνιαστεί από το σκυλί -μιλάμε για κυνηγόσκυλο - και να κινηθεί απρόσεχτα προς τον δρόμο και να σκοτωθεί. Ανευθυνότητα.

Link to comment
Share on other sites

Πήγα για μπάνιο μετά τη δουλειά, και ξέχασα το αντηλιακό στην παραλία.

Το είπα στη γυναίκα και μόνο που δε με βάρεσε. Κατάλαβα το θυμό όταν μου είπε ότι ήταν από φαρμακείο και έκανε 20€ και κάτι ψιλά!!! WTF!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αντηλιακό από τα Lidl. Μετά δε θα χρειάζεται να ανυσυχείς για το δέρμα σου.

τραβα πεστο σε γυναικα εσυ αυτο....

 

να δεις τι νουμερο παντοφλα φοραει!!!!

Link to comment
Share on other sites

Στα ιντερνετικά φαρμακεία χαλαρά θα το βρεις με 12€...

 

(ιντερνετικό φαρμακείο εννοώ κανονικό φαρμακείο το οποίο πουλάει μέσω ιντερνετ τα διάφορα καλλυντικά 40% κάτω)

Το 40% βλέπω και παίζει σε πολλά φαρμακεία εδώ πάντως. Εννοείτε όχι μέσω internet.

 

Πάντως τα 20€ μου ακούγονται οκ αν δεν είναι αντηλιακό από κανένα supermaker...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.