Jump to content



Recommended Posts

Ρε το κέρατο μερικές φορές.. η  ρουφιάνα η τύχη (ή ατυχία) τι κάνει. Έχω ένα φίλο ο οποίος στα 16 του έμεινε ανάπηρος σε αυτοκινητιστικο ατυχημα λόγω μεθυσμένου οδηγού από το αντίθετο ρεύμα, σχεδόν καθηλωμένος σε κρεβάτι με ότι επιπτώσεις έχει αυτό.. Με πήρε πριν λίγο τηλέφωνο να μου πει ότι (στα 42 του) του βρήκαν εγκεφαλική ατροφία και δεν υπάρχει θεραπεία. Τι να πεις ώρες ώρες.. Απλά να είμαστε ευτυχισμένοι που έχουμε την υγεία μας και μπαίνουμε και λέμε καμιά μπούρδα να περνάει η ώρα.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Σημερα το game κερναει 

 

Tι kda είναι αυτό?? :hehe:

 

GG u got carried. 

 

Kαι το  αχρησιμοποίητο μπισκότο σε ολα τα game επιβεβαιώνει αυτό που λέω.

 

:D :D :hehe:

Έγινε επεξεργασία από soulclaimer
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος ο αμερικάνος από ebay !

 

Πουλαγε στην τιμή των κινεζων 2$ το προϊόν +2$ ταχυδρ. +1$ ταχυδρ. για καθε εξτρα αντικειμενο. Του ζητησα invoice γιατί ήθελα 4 αλλά διαφορετικά χρώματα για να μην πληρώσω 4*(2$+2$) αλλά 4x2$ + 2$ + 3x1$. Μου έστειλε invoce για 4*2$ +2$ ταχυδρομικά (0$ δηλαδή ταχυδρομικά για τα υπόλοιπα 3 αντικείμενα). Παρέλαβα σήμερα και μου έχει βάλει μέσα στον φάκελο 2 εξτρα λευκά !!

 

Μπορώ να μην του δώσω 5 αστέρια ?!?!  :T: :T: :T:

 

Υ.Γ. ebay score 99.6 μόνο.

Έγινε επεξεργασία από TifoziF1
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.