Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

@tommybertsen και λοιποί ομοϊδεάτες: είπαμε "πείτε ό,τι θέλετε" και δεν είμαστε πουριτανοί, αλλά σεβαστείτε λίγο εκείνους που ανοίγουν το φόρουμ σε χώρους που δεν ταιριάζουν τα απανωτά βίντεο με καλλίπυγες κορασίδες... Αν θέλετε ντε και καλά να τα μοιραστείτε, βάλτε τουλάχιστον ένα spoiler και μια προειδοποίηση. Ιδανικά, κάντε ένα νέο θέμα και βάλτε τα εκεί μέσα. Εδώ μαζεύτηκαν πολλά...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Aχχχ Κυριακή πρωί, ησυχία, βεράντα, Η/Υ και καφές και ευτυχώς έρχετε Τρίτη !

 

Σαββάτο:

1) κάηκε το θαμνοκλαδευτικό

2) τράκαρε ο πεθερός μου, δεν χτύπησε αλλά έγινε κόλος το Sportage

3) Χτύπησε η κόρη μου στο πόδι και πήγαμε για ακτινογραφίες

4) Στον γυρισμό από το νοσοκομέιο μας τράκαρε ένας, μας έπεσε πίσω ευτυχώς πολύ μικρή ζημιά

5) Το απόγευμα έλαβα τηλέφωνο ότι πέθανε πρώτος μου ξάδερφος από ανακοπή, 46 χρονών μια και έξω. Είμαστε για Χανιά την Δευτέρα.

 

Ησυχία, καφές και ΠΟΘ !!

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Μιας και το ρίξατε στους χορούς ...

Η Julia Stiles είκοσι ετών στα καλύτερά της στο Save the last dance

Βάζω δυο video, γιατί σε αυτό με την καλή ανάλυση ο άχρηστος που το μόνταρε έκοψε τα πρώτα δευτερόλεπτα!!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Aχχχ Κυριακή πρωί, ησυχία, βεράντα, Η/Υ και καφές και ευτυχώς έρχετε Τρίτη !

 

Σαββάτο:

1) κάηκε το θαμνοκλαδευτικό

2) τράκαρε ο πεθερός μου, δεν χτύπησε αλλά έγινε κόλος το Sportage

3) Χτύπησε η κόρη μου στο πόδι και πήγαμε για ακτινογραφίες

4) Στον γυρισμό από το νοσοκομέιο μας τράκαρε ένας, μας έπεσε πίσω ευτυχώς πολύ μικρή ζημιά

5) Το απόγευμα έλαβα τηλέφωνο ότι πέθανε πρώτος μου ξάδερφος από ανακοπή, 46 χρονών μια και έξω. Είμαστε για Χανιά την Δευτέρα.

 

Ησυχία, καφές και ΠΟΘ !!

τι να πω... μακριά απο εμάς και μην ξαναγίνουν... χανια ε? πως τονελενε το ξάδερφο?

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω να πληρωσω το registration fee για να δημοσιευσω την εφαρμογη για την πτυχιακη μου και τρωω πορτα. Aπ το wallet.

Απ το customer που εστειλα εικονα της καρτας και του διαβατηριοε μου ειπαν δε γινεται να επληθευτουν τα στοιχεια της διευθυνσης οικιας.Η οποια προφανως δε φενεται στο διαβατηριο.

 

OMFG

τα εχω ετοιμα όλα και μου σπαει τα νευρα η παλιοgoogle τώρα. Λετε να  εχω θεμα επειδή το κανω απο Ισπανια με ελληνικη καρτα και ελληνικο διαβατηριο?

Αλλα δε μου λενε ακριβως για πιο λόγο τρώω ακυρο.

 

ΕΛΕΟΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΑΡΧΙΣΕ Η ΒΔΟΜΑΔΑ. ΑΑΑΑΑΑΑαααααααααααα

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω να πληρωσω το registration fee για να δημοσιευσω την εφαρμογη για την πτυχιακη μου και τρωω πορτα. Aπ το wallet.

Απ το customer που εστειλα εικονα της καρτας και του διαβατηριοε μου ειπαν δε γινεται να επληθευτουν τα στοιχεια της διευθυνσης οικιας.Η οποια προφανως δε φενεται στο διαβατηριο.

 

OMFG

τα εχω ετοιμα όλα και μου σπαει τα νευρα η παλιοgoogle τώρα. Λετε να  εχω θεμα επειδή το κανω απο Ισπανια με ελληνικη καρτα και ελληνικο διαβατηριο?

Αλλα δε μου λενε ακριβως για πιο λόγο τρώω ακυρο.

 

ΕΛΕΟΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΑΡΧΙΣΕ Η ΒΔΟΜΑΔΑ. ΑΑΑΑΑΑΑαααααααααααα

 

 

καλημέθρα και καλό χειμώνα  :p

 

 

 

Έγινε επεξεργασία από greekfragma
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.