Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Και απο το χτυπημα , γαγκρενα και μετα να μην ξανακανουν ποτε ποδηλατο 

 

Εντάξει, ας μην είμαστε και υπερβολικοί. Ποιοι είμαστε εμείς να κρίνουμε τους συνανθρώπους μας. Αυτός που πρέπει, θα τους κρίνει όταν έρθει η ώρα.

 

Αλλά το ποδήλατο έχει και προϊστορία κλοπής.

Αρχικά ανήκε στον κολλητό μου. Του το έκλεψαν. Το βρήκαμε μετά από πολλούς μήνες, τυχαία αλυσοδεμένο σε μια κολώνα, χωρίς σέλα. Πήγαμε στην αστυνομία, με φωτογραφία του φίλου πάνω στο ποδήλατο και μας είπαν ότι αφού είναι δικό του, ας το πάρουμε πίσω. Πήγαμε και το πήραμε, αφού ξεφορτωθήκαμε την αλυσίδα.

Επειδή εν τω μεταξύ ο φίλος είχε πάρει καλή κούρσα, δεν το ήθελε και μου το χάρησε. Το είχα για 2 χρόνια στη αποθήκη μέχρι πτιν 2 μήνες που το έφτιαξε ο πατέρας μου γιατί το δικό μου κουρσάκι δεν τον βόλευε. έριξε και κάνα 50άρι σε υλικά να το συμμαζέψει και το βολεύτηκε. Και χτες, πάει.

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

 

ΠΡΟΣΟΧΗ!!!

Τα βίντεο που ακολουθούν είναι ακατάλληλα για καρδιοπαθείς και προχωρημένες ηλικίες. Ανοίγετε με δική σας ευθύνη.

 

 

When you see it .....

Κορεάτικο είναι

και ΜΑΜΑΕΙ

 

 

BONUS

Συγγνώμη FATALITY ήθελα να πω

H Ουκρανή μου αρεσε

Έγινε επεξεργασία από BLuE_PaNtHeR
Link to comment
Share on other sites

H Ουκρανή μου αρεσε

 

 

Πολύ δυνατή αλλά πες μου. Οι άλλες που χόρευαν σε τρελούς ρυθμούς με τακούνια, σε χάλασαν?

on topic

μάλλον δεν θα ξαναβάλω βιντεάκι. δεν υπάρχει αρκετή ανταπόκριση :(

Έγινε επεξεργασία από Guest
Link to comment
Share on other sites

από χθες το απόγευμα στο μοσχάτο, γίνεται ένας πανικός, ακούγεται δυνατή μουσική από κάπου.. όχι από σπίτι της γειτονιάς.. όσο νύχτωνε, η μουσική δυνάμωνε με αποκορύφωμα μετά τις 10 που ήταν λες και γινόταν κάπου ροκ συναυλία.. ως τις 3, όλο το σπίτι έτριζε από τα μπάσα και ειδικά τα ξύλινα μέρη του δωματίου μου (ντουλάπα, πάτωμα) έτριζαν.. συντονίζονταν.. δε μου έχει ξανατύχει τόσο πολύ, εκτός από κάτι αυτοκίνητα που περνάνε καμιά φορά από κάτω, στο δρόμο.. σήμερα το πρωί ακούγονται πάλι μουσικές για λίγο κ μετά σταματάνε... 

Link to comment
Share on other sites

από χθες το απόγευμα στο μοσχάτο, γίνεται ένας πανικός, ακούγεται δυνατή μουσική από κάπου.. όχι από σπίτι της γειτονιάς.. όσο νύχτωνε, η μουσική δυνάμωνε με αποκορύφωμα μετά τις 10 που ήταν λες και γινόταν κάπου ροκ συναυλία.. ως τις 3, όλο το σπίτι έτριζε από τα μπάσα και ειδικά τα ξύλινα μέρη του δωματίου μου (ντουλάπα, πάτωμα) έτριζαν.. συντονίζονταν.. δε μου έχει ξανατύχει τόσο πολύ, εκτός από κάτι αυτοκίνητα που περνάνε καμιά φορά από κάτω, στο δρόμο.. σήμερα το πρωί ακούγονται πάλι μουσικές για λίγο κ μετά σταματάνε... 

 

Καλά ρε, γινότανε πάρτι κοντά στο σπίτι σου και δεν πήγες;;

 

με εξαίρεση καμιά 20αρια κεράσια, έχω να φάω από το χθες το μεσημέρι...

 

Η τουαλέτα τί λέει;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.