Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Δηλαδή τώρα πρέπει να φορμάρω το partition των Win10, να περάσω τα 7, να κατέβουν τα 10, να τα περάσω πάνω από τα 7 και να τα ξανασετάρω από την αρχή (βασικά να τους πω να σταματήσουν να κάνουν scandisk στα άλλα partitions μιας και μου σφάξανε πριν λίγο καιρό μια εγκατάσταση XP και μια 7 που ήταν σε άλλους δίσκους, ευτυχώς όχι στο βασικό σύστημα). Κουράστηκα ήδη.

Έγινε επεξεργασία από yanni
Link to comment
Share on other sites

Το ποστ μου ήταν μεταξύ σοβαρού και αστείου. Δεν βιάζομαι να πάω στα 10. Άλλωστε απέχουν δύο μήνες ακόμα από την επίσημη κυκλοφορία τους. Να φτιάξω το νέο; Ας φτιάξω το νέο....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

rly??  η ώρα δημοσίευσης είναι στις 13:00 και στις 10¨20,πήγαινε 1 σελίδα πίσω και δες την ώρα που το έγραψα-κάτω από μένα υπάρχουν 2 απαντήσεις και σε αυτές πήγαινε το ποστ μου

Link to comment
Share on other sites

μας κοροιδεύουν διάβαζα τώρα το update είναι 3gb ....

 

windows 8 με service pack 5 πάνε να μας πουλήσουν ---- οχοαχοαο οοχοαοχαοχοαχοο (επίσης η microsoft τα windows 10 τα δουλεύει κανένα τρίμενο)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.