Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Όταν έδινα εγώ η έκθεση έπιανε το 100% (και όχι δεν έδωσα πανελλήνιες γράφοντας έκθεση σε πέτρινη πλάκα [emoji14])

Αν έγραφες σε πέτρινη πλάκα θα ήταν οι 10 εντολές και όχι πανελλήνιες[emoji3]
Link to comment
Share on other sites

Γουηρντεστ αισθηση έβερ. 

Έβλεπα το 6 επεισόδιο GoT που ειχε πολλα εξωτερικα σταWater Gardens, ενω προχθές ήμουν μεσα στο Αλακαζάρ για κανα 8ώρο(χαθηκα σε καποια φαση).  Αντε καλα σε αλλες ταινιες αλλα στο GoT δε περίμενα ποτε να γίνει κατι τέτοιο.  I mean? GOT??? 

Eυχαριστώ την αυτονομία της Ανδαλουσίας, την οικογένειά μου και το Ελληνικό δημόσιο για την δυνατότητα που μου έδωσε.

 

OC9pgR6.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Α....καλημέρα δεν είπαμε σήμερα! :)

 

Κι έλεγα τι με έξυνε τι με έξυνε...

 

Θα επανέλθω σε κανένα 10ωρο!

(έχω να φάω πολύ βρισίδι. το αισθάνομαι)

Έγινε επεξεργασία από Guest
Link to comment
Share on other sites

εντάξει,πήγα να τραβήξω το καλώδιο του ρουτερ και μου έμεινε μαζί με το μπριζάκι του τοίχου στο χέρι...  :noexpression:

 

δεν αγγίζω τπτ άλλο σήμερα-όλη μέρα ξάπλα

 

Δεν είναι το άγγιγμα, το τράβηγμα είναι

Link to comment
Share on other sites

 ναι οπότε ας μην τραβήξει τίποτε άλλο σήμερα :p

 

Ούτε σήμερα, ούτε την υπόλοιπη εβδομάδα. Καλύτερα να είναι σίγουρος παρά να του μένουν πρίζες στο χέρι.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε σήμερα, ούτε την υπόλοιπη εβδομάδα. Καλύτερα να είναι σίγουρος παρά να του μένουν πρίζες στο χέρι.

 

Ο βρωμονάνος έκανε "γενίκευση". Εννούσε να μην τραβήξει - και τίποτα άλλο - π.χ. να μην τραβήξει κλήρο, να μην τραβήξει για Χίο ή Μυτιλήνη και ούτω καθεξής.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.