Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Χωρις να είμουν εκεί, απο ακαδημαϊκής άποψης καθαρά, δε νομίζω πως αληθεύει καθως έχω την πεποίθηση πως οι γάτες/οι δε κάνει να τρώνε σκόρδο. 

 

 

"Δελφίνι τλώμε;"

 

 

μην το ψάχνετε,μου το είπε ο  κατάσκοπος που είχα στείλει (στελθ) έφαγε του σκαζμου-πάλι λοολ) και δεν μπορεί ούτε να σηκωθεί τώρα,...   :hehe:  :hehe:  :hehe:

 

δεν βλέπετε πόσες ώρες έχει να μπει;;

Link to comment
Share on other sites

Όχι, κακό!

 

η ειλικρινής απάντηση είναι "εμείς όχι".

fwiw η απορία ήταν της ανιψιάς μου, όταν της είπαμε ότι θα μπούμε στο πλοίο για να πάμε κυλλήνη, και μπορεί να δούμε και δελφίνια :p

Link to comment
Share on other sites

χθες που ξαπλωσα ...σκεφτομουν

γιατι δεν θυμομαστε το τι συμβαινει στην μεταβατικη περιοδο απο ξυπνιος-> υπνος  , ενω μπορουμε να χουζουρεψουμε μια χαρα κατα το ξυπνημα ? 

Έγινε επεξεργασία από kpetros
Link to comment
Share on other sites

Έλα να δεις πόσο πιο ωραία μπορεί να γίνει κουβαλώντας τα!

attachicon.gif04504504.jpg

 

το κουβάλημα είναι εύκολο. Το διάβασμα όμως; :p

πριν μια βδομάδα θα έβλεπα τηλεπικοινωνίες και θα φρίκαρα. Ντάξει, έφυγε χαλαροξεκούραστα τελικά :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το διάβασμα είναι ωραίο. Στην εξεταστική ανακαλύπτεις αν είναι ωραία τα βιβλία ή όχι και μετά τα διαβάζεις χαλαρά :p Και εσύ τι τα πήρες όλα μαζί; Αφού ανά 2-3 είναι από διαφορετικές εκδόσεις...

Link to comment
Share on other sites

Πήρατε βιβλία σήμερα, παιδάκι;

Όχι μεγάλε, εγώ επέλεξα να πάω να τα πάρω σήμερα  :p

το κουβάλημα είναι εύκολο. Το διάβασμα όμως; :p

πριν μια βδομάδα θα έβλεπα τηλεπικοινωνίες και θα φρίκαρα. Ντάξει, έφυγε χαλαροξεκούραστα τελικά :p

Δε θα το έλεγα. 3 τσάντες να τις κάνεις πάνω-κάτω...

Δεν είναι τόσο το βάρος αλλά ότι δεν μπορείς να τις πιάσεις. Μου έφαγαν τα δάκτυλα. 

 

Τηλεπικοινωνίες δεν πήγαινα θεωρία γιατί είχα εργαστήριο εκείνη την ώρα και απ ότι φαίνεται ακόμα να αλλάξουν την ώρα του εργαστηρίου.

Φαίνονται ζόρικες αλλά αν πιάσεις την "έννοια" δε νομίζω ότι υπάρχει πρόβλημα.

Το διάβασμα είναι ωραίο. Στην εξεταστική ανακαλύπτεις αν είναι ωραία τα βιβλία ή όχι και μετά τα διαβάζεις χαλαρά :p Και εσύ τι τα πήρες όλα μαζί; Αφού ανά 2-3 είναι από διαφορετικές εκδόσεις...

Τα παίρνουμε από βιβλιοπωλεία - βιβλιοθήκες. Εε εγώ είχα όλα αυτά από ένα βιβλιοπωλείο και τα υπόλοιπα από άλλα δύο. 

Link to comment
Share on other sites

Κάποτε επαιρνα και γώ βιβλία έτσι, but then I took an arrow in the knee.

 

Ατιμη καινωνία που άλλους τους δίνεις 3 χρόνια αναστολή και αλλους τους στερεις δικαιώματα και πάσα.... 

 

 

 

 

Υ.Γ.Αχ Κουλα.

Έγινε επεξεργασία από soulclaimer
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.