Jump to content



Recommended Posts

αν και εθελοντής, το έχω κ@λοβαρέσει πολύ τα τελευταία χρόνια με αποτέλεσμα να δίνω μόνο όποτε μου ζητήσουν. αχρείαστος να 'μαι, αν ποτέ χρειαστεί ο οποιοσδήποτε δικός σας αίμα και δεν έχω δώσει το τελευταίο τρίμηνο μία μπουκάλα αίμα είναι ένα πμ μακριά!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Πόσο πληρώνουν;

 

 

Καλό.

 

 

+1 ζωή για κάποιον ;)

 

Τα x που θα δώσουν ως έξτρα κίνητρο, θα μπορούν να σώσουν y ζωές επειδή θα δημιουργηθούν περισσότερα αποθεματικά αίματος

Link to comment
Share on other sites

Σεειιιισμος live! Right now!

 

Edit: Κουνούσε η καρέκλα ελάχιστα και επειδή παίζει λιγάκι νόμιζα ότι με "trollαρει". Εε μετά άρχισε να γίνεται πιο αισθητός, να κουνάνε φώτα και τα λοιπά και λέω αα καλά, σεισμός.Πάντως κράτησε υπερβολικά πολύ αν και μικρός.

 

Ευτυχώς που τώρα πλέον ούτε καν που κουνάω από εκεί που κάθομαι, σαν να μην συμβαίνει τίποτα. Μικρός χεζόμουν πάνω μου, μόνο και μόνο στο άκουσμα της λέξης  :p

Έγινε επεξεργασία από UltraB
Link to comment
Share on other sites

89χιλιόμετρα εστιακό βάθος. Πάλι καλά γιατί ο προ ημερών 2.9 στην Σαλαμίνα ήταν στα 8χιλιόμετρα και μια χαρά τον καταλάβαμε :)

 

να πω ότι εγώ δεν τον κατάλαβα :D αυτόν που ήταν στην Σαλαμίνα και ας είμαι στην μέση του Περάματος :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.