Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

είναι και τίγκα στη πιτσιρικαρία και γίνεται το σώσε.. τσακώνονται που δεν έφτασαν στο τούρετ από δεξιά.. κι από αριστερά ο άλλος έχεις πιάσει 3 οκτάβες πάνω φωνάζοντας γκοοοοοολ.. μου έρχεται να τα φυτέψω στο πλακάκι  :angry:

(στη ζωή μου πρέπει να μην έχω πατήσει 10 φορές σε internet cafe)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@Delijohn,

προσφατα μπηκα για πλακα στο l2 στον bnb server

ειναι ατομα στην clan που εχουν pc αλλα πανε στο νετκαφε να παιξουν .... επειδη βαριουντε μονοι τους  

τρατζικ ?

 

Παντος εχω δει πως τα μικρα νετκαφε κλεινουν (μαλιστα εδω και πολυ καιρο εκλεισε interspot, προφανος λιγης πελατειας) 

Αν θελουν παρεα ας μαζευουν λαν παρτυ σε καποιο σπιτι .... μπας και κλεισουν αυτα τα μαγαζια του σατανα 

Έγινε επεξεργασία από kpetros
Link to comment
Share on other sites

μωρέ δεν το κατακρίνω, αν έχεις κ στάνταρ παρεάκι, λέει και το net cafe.. ειδικά κάνα βραδάκι, θα'χει την πλάκα του.. π.χ. για κάνα payday 2..

αλλά εγώ μετάνιωσα που ήρθα.. γίνεται πανικός.. είμαι εδώ κάτω από το παπει στη λαμπράκη στο καινούριο.. έχει και ps4 και παίζουν fifa και βελάζουν τα ταγάρια.. 

 

l2 έπαιζα με isdn το 2003 όταν μπήκα στη σχολή.. λιώσιμοοοοο

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

τοτε μαλλον το προβλημα σου ειναι ο χαρακτηρας των ατομων που πανε σε τετοια μερη

15χρονα που εχουν τις σεξουαλικες δυνατοτητες του peter north

και μαντραχαλοι που αρχιζουν να ουρλιαζουν σαν καθυστεριμενα και να χτυπιουνται οποτε τους σκοτωσουν η φανε καποιο γκολ .... 

 

τελευταια φορα ειχα παει μετα τα χριστουγεννα , εντελος ακυρα συναντηθηκαμε 7-8 ατομα και ειπαμε να παιξουμε 3-4 ματσ COD  , αυτο μαλιστα.... χωρις φωνες , χωρις τσαντιλες , μονο καποιο πειραγμα για το headshot  ....

Έγινε επεξεργασία από kpetros
Link to comment
Share on other sites

giphy.gif

 

 

 

Γιατί παραξενεύεσαι;

Γιατί θα έπρεπε να ξέρω ότι αυτός είναι αρσενικός πορνοστάρ; Αρσενικός ρε φίλε! Σκασίλα μου για του αρσενικούς. :lol:

 

Μερικές θηλυκές τις ξέρω. :wub:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί παραξενεύεσαι;

Γιατί θα έπρεπε να ξέρω ότι αυτός είναι αρσενικός πορνοστάρ; Αρσενικός ρε φίλε! Σκασίλα μου για του αρσενικούς. :lol:

 

Όταν ήσουνα μικρός, σε ποιον ήθελες να μοιάσεις; Ποιόν ήθελες να ξεπεράσεις;;; Πού πάνε οι νέοι χωρίς ινδάλματα;;;  :angry:

:sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

Πού πάνε οι νέοι χωρίς ινδάλματα;;;

 

post-64771-0-55049700-1427223670.jpg

 

Κι έλεγα, ρε τι μου θυμίζει.... τι μου θυμίζει....

Έγινε επεξεργασία από Spyros Mil
Τυρκουάζ, για αποφυγή παρεξηγήσεων. ;)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.