Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Να φτιάξω cookies ή να πάρω σουβλάκια; Υπάρχει και η σκέψη να φτιάξω cookies και να πάρω και σουβλάκια, αλλά προσπαθώ να την κάνω άκρη :p

Φτιάξ τα cookies και στείλε σε 'μενα τα σουβλάκια. Ή καλύτερα στείλε τα cookies αν είναι νόστιμα

Link to comment
Share on other sites

@filthy_dwarf,

δεν μου απάντησες why not ??

 

κάτσε βρε παιδί,αυτό το μαγαζί δεν πουλά επαγμ/κο εξοπλισμό;;τι εκπτώσεις σε φοιτητές κάνει;;;τι να πάρεις από εκεί με έκπτωση;; πίνακες ηλεκτρικής εγκατάστασης δλδ;;  :laughing:  :laughing:

 

πήγα να πάρω ένα σπρέι HHS 2000 (Λιπαντικό) + κάτι άλλα μπλιμπλίκια (σπρέι) και επειδή (κουβαλούσαμε τσάντες) μας ρωτάνε στο ταμείο φοιτητές είστε :laughing:

(είναι το κατάστημα που είναι πάνω στην καβάλας προς Αθήνα) από πίσω είναι το ΤΕΙ Αθήνας ..

 

τέλος πάντων το λιπαντικό που έχει 10,30 ευρώ εμείς με την έκπτωση το πήραμε 5,70euro :D

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

τωρα μαλιστα   :p

 και τι να παω να παρω απο εκει  ? XD

http://www.wurth.gr/gr/

 

καλό ψάξιμο

 

εμένα μα αρέσει η καρτέλα με τα χημικά :p

+

τα εργαλεία κατσαβίδια κλπ

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

@filthy_dwarf,

δεν μου απάντησες why not ??

 

πήγα να πάρω ένα σπρέι HHS 2000 (Λιπαντικό) + κάτι άλλα μπλιμπλίκια (σπρέι) και επειδή (κουβαλούσαμε τσάντες) μας ρωτάνε στο ταμείο φοιτητές είστε :laughing:

(είναι το κατάστημα που είναι πάνω στην καβάλας προς Αθήνα) από πίσω είναι το ΤΕΙ Αθήνας ..

 

τέλος πάντων το λιπαντικό που έχει 10,30 ευρώ εμείς με την έκπτωση το πήραμε 5,70euro :D

εγώ το λογοπαίγνιο ήθελα να κανω

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

χάζευα λίγο τις αγγελίες για δουλειά και οπότε είπα να βγάλω και εγώ μία ... ;D

 

Το προφίλ :

ηλικία εώς 40 ετών

Πτυχίο (Ότι Ποιο ανώτερο υπάρχει θα προτιμηθούν άτομα που έχουν πάει στο διάστημα και έχουν γυρίσει)
Τουλάχιστον 80 ετή εμπειρία σε όλα τα αντικείμενα που έχουν ανακαλυφθεί μέχρι στιγμής και ίσως και τα μελλοντικά
Πολύ καλή γνώση Αγγλικών και όλο το google translate απο πίσω
Πολύ καλή γνώση Η/Υ (ότι υπάρχει απο πίσω από την δημιουργία του cpu μέχρι τις διαμορφώσεις στις επικοινωνίες και τις τηλεπικοινωνίες) ..
Ομαδικό πνεύμα και άνεση στις επαγγελματικές σχέσεις
Ευελιξία και ικανότητα διαχείρισης πολλών προβλημάτων
Ικανότητα επικοινωνίας και προσανατολισμός στον πελάτη
Ικανότητα προγραμματισμού και οργάνωσης
Νεύρα από Ατσάλι ....

 

Μέσες άκρες τα παραπάνω ζητάνε σε ότι και να κάνεις απλά είναι τραγική η κατάσταση copy paste της αρκούδας ...

 

τίποτα απλά είπα να σχολιάσω και να αποτυπώσω τι παίζει πάνω κάτω για να δω σε 3 χρόνια τι θα παίζει σε 6 κλπ κλπ είμαι περίεργος ...

μην ασχολείστε

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

@ARMAGEDDON,

Αυτην την περιοδο ψαχνω δουλιτσα  , στο εξαμηνο μου αυτο εχω μολις 2 μαθηματα να παρακολουθησω ...ο ελευθερος μου χρονος ειναι παρα πολυς

Ετσι λοιπον κοιταω για οτιδηποτε εχει να κανει ηλεκτρολογια ....

 

Πωλητης ηλ.υλικου με 10 χρονια εμπειρια    (λες και δεν μπορω να ξεχωρισω εναν πυκνωτη απο μια αντισταση )

Βοηθος εγκαταστατη με αλλα 10 χρονια εμπειρια (και μικροτερος απο 25 .... )   [να ξερω και autocad γιατι ο "μαστορας" δεν ξερει] 

Στην παρουσα φαση , επειδη δεν εχω το διπλωμα δεν κοιταω για υποσταθμους , και δυστυχος η ΔΕΔΔΗΕ ειχα δει πως ζηταει ατομα 

Πολλες απο αυτες σου ζητανε να εχεις και αμαξι δικο σου ....

 

Οτι νανε , τελειος 

 

 

 

 

Καφετερια ζηταει κοπελες με ωραιο κολο για 8ωρη εργασια 

 

αυτο ειναι η ελλαδα , καφετεριες και φαγητο 

Έγινε επεξεργασία από kpetros
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.