Jump to content



Recommended Posts

ελεγα οτι δεν υπαρχει πιο σπαστικο και ενοχλητικο πραγμα

 

 

...υπάρχει... το σπάσιμο της κάτω γνάθου,,, ακόμα φαίνονται τα ράματα (συρραπτικά δέρματος) μετά από 25 χρόνια...

σίδερα πάνω γνάθο, σίδερα και στην κάτω και δέσιμο με σύρμα σε 2 σημεία...

να κυκλοφορείς με τανάλια / κοπτήρι για σύρμα 24/7 σε περίπτωση που πρέπει να (sorry) ξερ@σεις και να τρώς (μπλενταριστά ροφήματα) από τα πλάγια με καλαμάκι για 40 ημέρες... Σήμερα τα δικά μου τα κράκ δεν ακούγονται αλλά τα νιώθω ακόμα.

Μετά 3-4 μήνες μέχρι να φτιαχτούν τα δόντια...

Ευτυχώς ο οδοντογιατρός είχε όμορφη ρεψεπιονίστ και πάντα πήγαινα πιό νωρίς  :happy:

Αυτά έχει το αμερικάνικο football...

...υπάρχουν και χειρότερα..

Περαστικά μας / σας. 

 

Εγώ δεν θέλω να "να το πάθω ξανά και ξανά και ξανά." ούτε κάν για τη ρεσεπιονίστ    :p

Έγινε επεξεργασία από Spyros Mil
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

«Όλα τα περιουσιακά μου στοιχεία (προσωπικά και οικογενειακά) βρίσκονται στην Ελλάδα, είναι απολύτως διαφανή και συγκεκριμένα και είναι διαχρονικά δηλωμένα αναλυτικά και τεκμηριωμένα στις ετήσιες δηλώσεις μου για το πόθεν έσχες»

 

:rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:

 

 

αυτό ειναι για τα ανέκδοτα άλλα ο γάτος παραφυλάει :p

 

λολλ πέταξε μήνυμα : Έχετε δημοσιεύσει ένα μήνυμα με περισσότερα emoticons απο ότι επιτρέπει η κοινότητα μας. Παρακαλούμε μειώστε τον αριθμό των emoticons που έχετε προσθέσει στο μήνυμα   :p

Link to comment
Share on other sites

πάει το φάγανε το κοπέλι... νεκρός βρέθηκε ο Γιακουμάκης

Δυστυχώς, κρίμα το παιδί και κουράγιο στην οικογένεια του. Πάντα βρίσκονται κοντά στον τόπο από τον οποίο έφυγαν πολλοί από τους αγνοούμενους εν το μεταξύ.

Έχω εμπειρία από τέτοια κατάσταση και πραγματικά είναι ότι χειρότερο...

Έγινε επεξεργασία από UltraB
Link to comment
Share on other sites

Θα γίνω πατέρας!!!

 

...congrats, άμα είναι το πρώτο καλό κουράγιο - συνήθως άμα "βγούν" από την κοιλιά αρχίζουν τα δύσκολα... :)

Άμα είναι το 2ο, θα πάς για νέο "στρώσιμο"...

"Πατέρας" Ένα υπέροχο συναίσθημα που θα μου μείνει αξέχαστο. Enjoy it!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ ρε παιδιά να είστε καλά ! Ναι το 1ο είναι. Στη προηγούμενη εγκυμοσύνη η γυναίκα μου απέβαλε 2μιση μηνών περίπου και ξέρετε πως είναι αυτά. Τώρα δόξα τω Θεό καλά πάει.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

...μόνο θετικές σκέψεις από δω και πέρα.

...και ΜΗΝ βάλεις τη γυναίκα σου να σηκώσει τα χαλιά την Άνοιξη... ούτε να σου καθαρίσει το σπίτι και τις σκάλες.

Φώναξε την πεθερά σου για αυτά :D 

Στη πρώτη μας γέννα η δική μου ήταν 4 μήνες στο κρεβάτι...

Πάρε και κανένα aircondition (άμα μπορείς) να είναι λίγο πιό άνετο το καλοκαίρι της...

Προσοχή λοιπόν :cool:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μιας και μιλάγαμε για αρρώστιες, έλεγα πως και πως να αρρωστήσω, να παρω καμια αναρρωτική. Τώρα που ειμαι απο την Παρασκευή στο κρεββάτι, αγκαλιά με ενα coctail αντιβιώσεων, φαρμάκων, σταγονών, και σιροπιών, και το boss να με παιρνει στο κινητο να μαθει πως είμαι και να με αποκαλει χαριτολογόντας "Αδελφέ Σαπάκιε", νοσταλγώ το γραφειάκι μου και ας γ@μιέμαι στην δουλειά επι 8+ ώρες....... :rip:

@hypnz με το καλό φίλε, και καλή λευτεριά στην γυναίκα σου!

Έγινε επεξεργασία από wesker
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.