Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Όπως τα είπε ο αστρολάβος! Φαντάσου να ήσουν μηχανικός στην πεθαμένη από οικοδομή επαρχία με άνεργη γυναίκα και μωρο παιδί... Βαθιές ανάσες, βρες κάτι ευχάριστο να απασχολεις το μυαλό σου και απόλαυσε τη ξενοιασιά των 23 σου χρόνων. Όσο περνούν τα χρόνια οι λόγοι να αγχώνεσαι θα αυξάνονται!

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

το εχω σκοπο αυτο , παρασκευη εχω να παω ορθοπεδικο και μετα θα κοιταξω κανα ραντεβου με καρδιολογο , απλα και μονο να μου πει οτι δεν εχω τιποτα και να ησυχασω (ειμαι και τρελα παθολογικα αρρωστος   :p

 

παντος πριν απο 3-4 μερες μπηκα σε τζιν που δεν χωρουσα , αυτην την στιγμη δοκιμαζω και τα υπολοιπα που ειχαν βγει outoforder  , παραδοξος εχασα κιλα απο του πουθενα 

 

Βασικά δεν έχεις άγχος αλλά κρίσεις πανικού ήπιας μορφής.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη οι κρισεις πανικου μη-ηπιας μορφης ποιες ειναι ? :p

 

Νομίζεις μόνιμα πως παθαίνεις ανακοπή, φοβάσαι να βγεις έξω από το σπίτι, έχεις μονιμη αγοραφοβία, κλειστοφοβία, νομίζεις πως μπορεί να αυτοκτονήσεις ή να σε σκοτώσουν ή να σε πατήσει αυτοκίνητο κτλ. Γενικά είσαι σε μία διαρκή κατάσταση στρες για τα πάντα πιστεύοντας πως θα πεθάνεις.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.