Jump to content



Recommended Posts

Μιας και δεν βλέπω τον Αστρο εδώ γύρω:

 

Το σπικεράκι που το βρίσκεις; Στο κουτί της μητρικής ή στο κουτί του ...κουτιού;  Ήρθαν τα πράγματα και δεν υπάρχει πουθενά. Θέλω να δω ποιος είναι ο τσίπης. Η Corsair ή η Gigabyte.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

σπεύδω σε κατάστημα wind να αλλάξω καρτούλα σε 4g γιατί έχουμε δωρεάν δεδομένα ως τέλος απρίλη   :neo:  :flex:  γιούχουυυυυυ  :happy:

Δεν χρειάζεται να αλλάξεις SIM αν δε κάνω λάθος. Πρόσφατα φίλος που αγόρασε κινητό 4G, έστειλε απλά ένα μήνυμα και του έγινε η ενεργοποίηση (Cosmote όμως).

Αν όντως χρειάζεται τελικά, πες μου να την αλλάξω και εγώ :p

Έγινε επεξεργασία από UltraB
Link to comment
Share on other sites

Φόρτισα το κινητό το προ-προηγούμενο Σάββατο (21/2) και έχει ακόμα 22% μπαταρία! Κάνω φυσικά ελάχιστη χρήση, αλλά ακόμη και έτσι είναι αξιοζήλευτη επίδοση.

Nokia 3310  :p  :p ??

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να αλλάξεις SIM αν δε κάνω λάθος. Πρόσφατα φίλος που αγόρασε κινητό 4G, έστειλε απλά ένα μήνυμα και του έγινε η ενεργοποίηση (Cosmote όμως).

Αν όντως χρειάζεται τελικά, πες μου να την αλλάξω και εγώ :p

 

κι όμως χρειάζεται.. παρόλο που έχω σχετικά καινούρια (σεπτέμβρη/οκτώβρη).. στο κατάστημα βέβαια προφανώς δεν είχαν, αφού ότι διαφημίζει μια εταιρεία, δεν σημαίνει πως το έχουν τα καταστήματά της...  :angry:  :TD:

Link to comment
Share on other sites

κατι μου συμβαινει , την μια νομιζω οτι γινετε σεισμος  , την αλλη προσπαθω να ποιασω τον σφυγμο μου για να βεβαιωθω οτι δεν πεθαινω , μετα μπαινω σε αναπνοη-manual mode  

 

αν δεν με δειτε ονλαιν για καμποσες μερες , καντε delete το account  XD 

Link to comment
Share on other sites

κατι μου συμβαινει , την μια νομιζω οτι γινετε σεισμος  , την αλλη προσπαθω να ποιασω τον σφυγμο μου για να βεβαιωθω οτι δεν πεθαινω , μετα μπαινω σε αναπνοη-manual mode  

 

αν δεν με δειτε ονλαιν για καμποσες μερες , καντε delete το account  XD 

 

άνχος έχεις !!! (πιάνεις να δεις αν έχεις σφυγμό + την αναπνοή σε manuall mode )  ...

αν πιάνεις και τοίχους ντουβάρια κολώνες οτιδήποτε στερεό για να ηρεμήσεις ΑΝΧΟΣ !!!

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

ααα οχι , για να βεβαιωθω οτι οντως δεν κανει σεισμο , κοιταω την λαμπα  :p 

αυτο το περναω τις τελευταιες μερες , ειδικα το βραδυ που δεν εχω κατι να "ξεχαστω" το φαινομενο ειναι πιο εντονο 

αλλα δεν μπορω να καταλαβω απο τι εχω ανχος (γιατι ειναι λιγο περιεργο στα 23 μου να πεθαινω XD ) 

Link to comment
Share on other sites

ΣΤΡΕΣ και ΑΝΧΟΣ έχεις τώρα απο τι ???

δεν έχω ιδέα για καλό και κακό πήγαινε κοιταξέ το σε έναν καρδιολόγο αλλά να θυμάσε η καρδιά είναι μοτόρι και ανάλογα τα κέφια της κάνει κουταμάρες σε συνεργασία με τον εγκέφαλο :p

 

βγες μια βολτούλα το απόγευμα με παρέα πες τα παραπονά σου κλπ κλπ η και μόνος σου


Μιας και δεν βλέπω τον Αστρο εδώ γύρω:

 

Το σπικεράκι που το βρίσκεις; Στο κουτί της μητρικής ή στο κουτί του ...κουτιού;  Ήρθαν τα πράγματα και δεν υπάρχει πουθενά. Θέλω να δω ποιος είναι ο τσίπης. Η Corsair ή η Gigabyte.

 

ποια μητρηκή πήρες (ανατρεξέτε σε unboxing στο youtube)

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

το εχω σκοπο αυτο , παρασκευη εχω να παω ορθοπεδικο και μετα θα κοιταξω κανα ραντεβου με καρδιολογο , απλα και μονο να μου πει οτι δεν εχω τιποτα και να ησυχασω (ειμαι και τρελα παθολογικα αρρωστος  :p

 

παντος πριν απο 3-4 μερες μπηκα σε τζιν που δεν χωρουσα , αυτην την στιγμη δοκιμαζω και τα υπολοιπα που ειχαν βγει outoforder  , παραδοξος εχασα κιλα απο του πουθενα 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το σπικεράκι που το βρίσκεις; Στο κουτί της μητρικής ή στο κουτί του ...κουτιού; Ήρθαν τα πράγματα και δεν υπάρχει πουθενά. Θέλω να δω ποιος είναι ο τσίπης. Η Corsair ή η Gigabyte.

 

99% κράζεις το κουτί(corsair)

 

δεν είδα ποτέ speaker σε κουτί μητρικής

 

ps. αν δεν κανω λάθος ένα από τα corsair 900d / cosmos ii δεν έχει speaker στην συσκευασία

 

ps2. astrocat have mercy on us

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.