Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

@astrolabos

Με αυτό πάς από την δουλειά στο σπίτι και το αντίστροφο? :p:haha:

Ωραίο εργαλείο... αλλά δεν το καλύπτει ούτε η μικτή το συγκεκριμένο! :sarcastic::hehe:

Βέβαια υπάρχει ένα Υπεργαλαξιακό πρόγραμμα για διαστημόπλοια αλλά ακόμα είναι beta... :hehe:

Έγινε επεξεργασία από Dj_ALeX
Link to comment
Share on other sites

To skype για πολλές σφαλιάρες τελευταία έκδοση σε μηχανάκι φίλου μου με g3258+asus h81m-c+8gb με κλήση έχει 50%~60%  + BSOD που και που...
έχει γίνει διπλό format διάφοροι drivers εκεί δεν λέει να στρώσει μαμημένει microsoft ! + όλες οι λύσεις του Net !

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

To skype για πολλές σφαλιάρες τελευταία έκδοση σε μηχανάκι φίλου μου με g3258+asus h81m-c+8gb με κλήση έχει 50%~60%  + BSOD που και που...

έχει γίνει διπλό format διάφοροι drivers εκεί δεν λέει να στρώσει μαμημένει microsoft ! + όλες οι λύσεις του Net !

 

 

εγω ειμαι με το skype που εχουν τα 8αρια απο μαμα , και παει σφαιρα

Link to comment
Share on other sites

χτυπάει γκομενάκι τη πόρτα και πάει να μπει μέσα.. της λέω πού πας; να λέει θα μου δώσετε έναν λογαριασμό και θα σας πω τι μπορώ να κάνω για τη μείωση του παγίου.. από ποια εταιρεία; Από τη χολ είμαι, δεν αλλάζουμε τίποτα κι απλά πληρώνετε λιγότερο..  ρε δε πάμε καλάαααααααα όξωωωωω

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

αντε πουλα καμια παστα εσυ !  

:hehe:

 

σε 3 μηνες παιζει, (βασει συμβασης) να ριξουν την προμηθεια απο 8% που ειναι τωρα  σε 5%, μου αρεσει που χαιρομουνα οταν εμαθα οτι θα μας παρει ιδιωτης, :wall:

Link to comment
Share on other sites

Αν προσθέσω τα χρήματα που δεν έχω δώσει σε λαχείο, προπο, στοιχήματα, ξυσίματα, φαγούρες κ.τ.λ. τα τελευταία 20 χρόνια, παίζει να είναι και 4ψήφιο το κέρδος.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.