Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Απαιτώ εκπομπές με τζέλ του πολωνού ΤΩΡΑ ! :D

 

(άσχετο) από το σταθερό με καλούν με απόκρυψη, και δεν μιλούσανε, μετά από 7 δευτερόλεπτα ακούω goodbye. Μάλλον με παρακολουθούν (Δ - Illuminati :eek:  ).

Link to comment
Share on other sites

Πέραν της κούρασης, οι περισσότερες δεν έχουν να δείξουν κάτι. Τις προάλλες ο παρλιάρος "έφτιαξε ένα γλυκό" το οποίο εξ ολοκλήρου ήταν έτοιμα μπισκότα, έτοιμη σοκολάτα, smarties και δεν ξέρω τι άλλο έτοιμο.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Χορηγοί mah nigga

 

δεν έχω πρόβλημα με τους χορηγούς. Θέλει να βάλει και το μπισκοτάκι του χορηγού στο γλυκό του; οκ αλλά όχι να είναι το γλυκό εξ ολοκλήρου φτιαγμένο με αυτό.

Τεμπελιά το λένε και καβάλημα

Link to comment
Share on other sites

Yποτιθεται ειναι η ευκολια να το φτιαξει ο οποιοσδηποτε σπιτι του.

Εχουν ψηλοτερη τηλεθεαση απο το να εφτιαχνε κατι περιτεχνο που μια θα το εβλεπες στη tv και αλλη μια σε μαγαζι ...αν το αγοραζες.

χωρια οι χορηγιες..

Έγινε επεξεργασία από ΝTG
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Περι εκπομπων μαγειρικης συνεχεια..

Σας ευχομαι να μην αρρωστησετε ποτε σαββατοκυριακο μιας και ανετα γεμιζετε 8-10 ωρες συνεχους μαγειρικης νον-στοπ. Παντα καποιο καναλι θα παιζει.

Τα "ακριβα" και περιτεχνα ειναι φημες απο αυτους που δεν βλεπουν κυριως. Απλα ειναι, αν οχι ολα, τα περισσοτερα.

υ,γ

Δεν ειχα προβλημα να παρακολουθησω μιας και στο μαγειρεμα ειμαι απο αχρηστος εως παναχρηστος :p

Mπας και μαθω τιποτα.

Έγινε επεξεργασία από ΝTG
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.