Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

μινι ερωτηση αναζητα μινι απαντηση..(κυριως απο @ΓιαγκΤ, αλλα αν θελει-ξερει καποιος αλλος, ευχαριστως)

Για φιλτρο νερου ..εχουμε do's/dont's ??

Eνα -μαλλον απλο- ενεργου ανθρακα το οποιο θα κουμπωσει πανω στο βρυσακι μιας και δεν υπαρχει αλλος τροπος -που να γνωριζω και να βολευει στα υδραυλικα μας.

 

Βάζεις φίλτρο στην είσοδο του νερού στο οίκημα ή πριν από την βρύση που σε ενδιαφέρει

http://www.filters.gr/%CF%86%CE%AF%CE%BB%CF%84%CF%81%CE%B1-%CE%BD%CE%B5%CF%81%CE%BF%CF%8D-p-66.html

 

 

5262.png

Έγινε επεξεργασία από ΓιαγκΤ
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Άστα...Έχω εμπειρία από γνωστό. Ουρανός και καπό. Ευτυχώς το είχε ασφαλισμένο και του άλλαξαν και τα δύο.

 

Καπό να το καταλάβω. Ουρανό πως του άλλαξαν; Τροχό - ηλεκτροσυγκόλληση;

Link to comment
Share on other sites

Παίρνω συπλήρωμα κολλαγόνου επειδή με πονάει το γόνατο και μόλις έφτιαξα γλυκάνισο ρόφημα να στανιάρει το στομάχι. Έχω γίνει κωλόγρια παιδιά μου;!;!;!;

Έγινε επεξεργασία από Spirosssss
Link to comment
Share on other sites

Παίρνω συπλήρωμα κολλαγόνου επειδή με πονάει το γόνατο και μόλις έφτιαξα γλυκάνισο ρόφημα να στανιάρει το στομάχι. Έχω γίνει κωλόγρια παιδιά μου;!;!;!;

 

Οι επιστημονικές αποδείξεις για το υγρό πόσιμο κολλαγόνο
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτό παίρνω: http://www.doz.pl/leki/p8889-Flexus_Booster (chrome για μετάφραση)

flexus-booster-tabletki-na-stawy-30tabl.

ό,τι πάθουμε, πάθουμε..

Άμα έχεις θέμα με συνδέσμους ψαρολαδο σε ποσότητες 10+ γραμμαρια/ημέρα για 1-2 μηνες

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Βάζω και ένα gel (πολωνικό και αυτό, δεν βάζω λινκ) και έχω δει βελτίωση συνολικά. Μετά από 3 βδομάδες ο πόνος έχει υποχωρήσει αισθητά. Δεν είναι τόσο οτι πόναγα, όσο μια περίεργη αίσθηση που μου άφηνε, σαν κάτι να μην δουλεύει σωστά. Έναν υπέρηχο που έκανα είχαν δει μια μίνι φλεγμονή (σαν λίγο υγρό, όχι κάτι ανησυχητικό) γιαυτό επιτρέψτε μου να ακούσω το γιατρό μου :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.