Jump to content



Recommended Posts

Στάνταρ πελατεία σε καθημερινή βάση. Το ένα το αναγνωρίζω εύκολα από το πόδι του. Έχει χάσει το ένα δάκτυλο στο δεξί του ποδαράκι, ίσως από κάποιο τσίμπημα ή κάποια ασθένεια. Έρχεται κάπου δύο-τρία χρόνια στο μπαλκονάκι της κουζίνας.

 

post-33281-0-69503600-1422005627_thumb.j

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Πέρασα Windows 8.1 και παρατήρησα ότι η επιφάνεια εργασίας που μου βγάζει μόλις ανοίγω το PC είναι στο C:\Users\Public\Desktop  :huh:

 

Επίσης πρώτη φορά βλέπω να χρειάζεται να περάσω τους driver της κάρτα δικτύου για να έχω internet.
Όλες τις υπόλοιπες φορές που έχω κάνει format και σε PC αλλά και σε laptop είχαν αμέσως internet. WTF Asus ?! Δηλαδή δεν σκέφτεσαι εμάς μου δεν έχουμε DVD drive; 

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα Windows 8.1 και παρατήρησα ότι η επιφάνεια εργασίας που μου βγάζει μόλις ανοίγω το PC είναι στο C:\Users\Public\Desktop  :huh:

 

Επίσης πρώτη φορά βλέπω να χρειάζεται να περάσω τους driver της κάρτα δικτύου για να έχω internet.

Όλες τις υπόλοιπες φορές που έχω κάνει format και σε PC αλλά και σε laptop είχαν αμέσως internet. WTF Asus ?! Δηλαδή δεν σκέφτεσαι εμάς μου δεν έχουμε DVD drive; 

 

Εμένα το τελευταίο δίμηνο μου συνέβη στα 3 από τα 4 λάπτοπ που φόρμαρα! Lenovo, Dell, LG.

Link to comment
Share on other sites

ΙΚΑ. Ένα μέρος όπου πας καλά (εντάξει, όχι τελείως καλά, αλλιώς θα πήγαινες για καφέ) και φεύγεις άρρωστος.

 

Άρρωστος με τις βλακείες που ακούς από τους άλλους που περιμένουν.

Άρρωστος από του 3-4 που ήρθαν και σου πήραν τη σειρά γιατί το δικό τους περιστατικό είναι πιο έκτακτο (και καλά) από το δικό σου.

Άρρωστος με τις φωνές της προϊσταμένης στην καθαρίστρια.

Άρρωστος με το φόβο τί θα σου βρούνε στον πόνο που έχεις...

 

Τελικά όλα καλά.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ΙΚΑ. Ένα μέρος όπου πας καλά (εντάξει, όχι τελείως καλά, αλλιώς θα πήγαινες για καφέ) και φεύγεις άρρωστος.

 

Άρρωστος με τις βλακείες που ακούς από τους άλλους που περιμένουν.

Άρρωστος από του 3-4 που ήρθαν και σου πήραν τη σειρά γιατί το δικό τους περιστατικό είναι πιο έκτακτο (και καλά) από το δικό σου.

Άρρωστος με τις φωνές της προϊσταμένης στην καθαρίστρια.

Άρρωστος με το φόβο τί θα σου βρούνε στον πόνο που έχεις...

 

Τελικά όλα καλά.

 

Τελικά όλα καλά έφυγες άρρωστος?

Έγινε επεξεργασία από Guest
Link to comment
Share on other sites

Εμένα το τελευταίο δίμηνο μου συνέβη στα 3 από τα 4 λάπτοπ που φόρμαρα! Lenovo, Dell, LG.

Εγώ όσα format είχα κάνει στο Lenovo μου, βέβαια είναι κάπου στο καλοκαίρι και πριν, δεν θυμάμαι να είχα πρόβλημα με το δίκτυο...

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα Windows 8.1 και παρατήρησα ότι η επιφάνεια εργασίας που μου βγάζει μόλις ανοίγω το PC είναι στο C:\Users\Public\Desktop  :huh:

 

Επίσης πρώτη φορά βλέπω να χρειάζεται να περάσω τους driver της κάρτα δικτύου για να έχω internet.

Όλες τις υπόλοιπες φορές που έχω κάνει format και σε PC αλλά και σε laptop είχαν αμέσως internet. WTF Asus ?! Δηλαδή δεν σκέφτεσαι εμάς μου δεν έχουμε DVD drive; 

 

Φέρε να στα γράψουμε σε ένα φλασάκι (με ιούς για να εποικήσουν και το νέο σύστημα)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Φέρε να στα γράψουμε σε ένα φλασάκι (με ιούς για να εποικήσουν και το νέο σύστημα)

Όπως και να το κάνουμε λίγο-πολύ έχει ξεπεραστεί το CD στις μέρες μας. Και εκτός αυτό μου ζητάει και driver για τη κάρτα δικτύου ώστε να μην μπορώ να μπω στο internet για να τους κατεβάσω μετά την εγκατάσταση των Windows dislike.png

Link to comment
Share on other sites

Μοντερεϊτορ με 138 ποστς? (@rastafari) Ενίσταμαι κύριε πρόεδρε! Ανιψιός του Αστρολάβου θα είναι, δεν παίζει αλλιώς τέτοιο βύσμα!

Γουέλκομ.

 

Αρπάξτε ότι μπορείτε, από Δευτέρα θα έχουμε Σοσιαλισμό, Αξιοκρατία, Δραχμή και δεν θα είμαστε στην Ε.Ε.

Έγινε επεξεργασία από Myralis
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.