Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

ναι. υπήρχε πλαφόν στην ισοτιμία φράγκου - ευρώ (1,2 φράγκα - 1 ευρώ), και ξαφνικά αποφάσισε η Scweizerische Nationalbank να άρει αυτό το μέτρο. Σε μια φάση πήγε στο 0,85 (40κάτι τοις εκατό απώλειες) και πλέον παίζει στο 1,03. Εμένα δεν με πολυκαίει, κάτι αγορές ήθελα να κάνω και δεν πρόλαβα, τι είχα τι έχασα

Μάλλον. Παίζει να την έχει πατήσει με στεγαστικό σε ελβετικό φράγκο, που τους τράβηξαν το χαλί κάτω από τα πόδια με την ισοτιμία για 2η φορά...

τσου. για αυτό μιλάω ότι άλλοι την πάτησαν πολύ άσχημα

Έγινε επεξεργασία από deninho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

60-70 χιλιάδες έλληνες την πάτησαν λόγω δανείων που είχαν πάρει.. βέβαια όλοι πήραν ένα ρίσκο κι είχαν υπογράψει κάποια χαρτιά κάποτε. Απλά δεν πίστευαν ότι μπορεί όντως να την πατήσουν.

Άλλοι βέβαια κέρδισαν από αυτή τη σχεδόν..εξίσωση ευρώ <> φράγκου.

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
Link to comment
Share on other sites

η κατάσταση δε συμφέρει την Ελβετία πάντως, γιατί ο μεγαλύτερος εμπορικός τους συνεργάτης είναι η ΕΕ. Δεν έχω προλάβει να μιλήσω και με το χωριό να μάθω τπτ παραπάνω...

Link to comment
Share on other sites

έχω την εντύπωση πως είναι το τίμημα των 60fps

 

κάντο με το handbrake στα 6000 kbps h264 απλά βάλε δύο περάσματα. αν δεν σου αρέσει το αποτέλεσμα δοκίμασε με 7000 kbps.

 

(οι γιαπωνέζοι το κάνουν με 5000 οπότε θεωρώ πως με 6000 θα είσαι σίγουρα ΟΚ)

Έγινε επεξεργασία από GriGaS
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.