Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Εννοείται πως πρέπει να πάει ο εμπειρογνώμονας να συννενοηθεί. Εσύ δεν έχεις καμία δουλειά να κάνεις συννενοήσεις. Μόνο παρατηρείς και όπου δεν συμφωνείς, επεμβαίνεις.

Link to comment
Share on other sites

σε τρακάρισμα στο 12 ημερών yaris μου (καινούργια πόρτα) συνεννοήθηκε η αντιπροσωπία με τον ασφαλιστή, ο οποίος μου έδωσε επιταγή, την οποία πήγα στην αντιπροσωπία.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ρε μαγκες 

οταν το συνεργειο σου κανει επισκευη μετα απο ατυχημα -στο οποιο θα πληρωσει η ασφαλιστικη- 

τα λεφτα τα πληρωνω πρωτα εγω και μετα τα περνω πισω απο την ασφαλιστικη ? υπαρχει περιπτωση να μην πληρωσω και να τα παρει ο μηχανικος κατευθειαν ?

εγώ πάντως πήγα το αμάξι στον μηχανικό με ένα χαρτί της ασφαλιστικής που λέει τι πρέπει να φτιάξει και δεν έδωσα τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται πως πρέπει να πάει ο εμπειρογνώμονας να συννενοηθεί. Εσύ δεν έχεις καμία δουλειά να κάνεις συννενοήσεις. Μόνο παρατηρείς και όπου δεν συμφωνείς, επεμβαίνεις.

 

 

ο εμπειρογνωμονας πηγε την παρασκευη 

"κανονισαν" τι θελει επισκευη κτλ κτλ κτλ 

και σημερα με πηρε τηλ λεγοντας μου την τιμη 

εκτος απο εσας , και γνωστους μου που ρωτησα μου ειπαν το ιδιο , πως μπορει ο μηχανικος να πληρωθει κατευθιαν χωρις να ασχοληθω εγω καν 

 

αυριο πουρνο πουρνο θα παω απο τον ασφαλιστη ....

Link to comment
Share on other sites

ο εμπειρογνωμονας πηγε την παρασκευη 

"κανονισαν" τι θελει επισκευη κτλ κτλ κτλ 

και σημερα με πηρε τηλ λεγοντας μου την τιμη 

εκτος απο εσας , και γνωστους μου που ρωτησα μου ειπαν το ιδιο , πως μπορει ο μηχανικος να πληρωθει κατευθιαν χωρις να ασχοληθω εγω καν 

 

αυριο πουρνο πουρνο θα παω απο τον ασφαλιστη ....

 

Εάν δεν έχει συνεργασία ο μηχανικός με την ασφαλιστική, του κάνεις απλά μια εξουσιοδότηση, εφόσον συμφωνεί. Λέω εφόσον συμφωνεί, γιατί από εσένα τα παίρνει αμέσως, ενώ από την ασφαλιστική κάνει κάνα μήνα...

Link to comment
Share on other sites

Μην το πάρετε σαν πολιτικό σχόλιο. Είναι θέμα ας πούμε γούστου προς το γυναικείο φύλο. Διάβασα πως η Μαρία Σαράφογλου δε θα είναι στο δελτίο ειδήσεων του Mega και επιστρέφει η Τρέμη. Σαράφογλου μόνον το Σαββατοκύριακο  :angry: Μου άρεσε το μουτράκι της. Εκτός αυτού και στην ΝΕΤ που την παρακολουθούσα όποτε μπορούσα, ντυνόταν ωραία, ας πούμε σεμνά και σε κέρδιζε η κοπέλα με αυτό που έλεγε και όχι με τα μπούτια της. Τώρα πίκρα. Ξαναζεσταμένο φαγητό με 20 λίφτινγκ. Άτιμη κοινωνία.....

+1 για την σα-ραουρ-φογλου 

 

παρολο που τις προτιμω  1.65 maximum  και 55kg minimum.  θα συμφωνησω με εναν τυπα στο yt που ειχε δηλωσει " και το τελος του κοσμου να ανακοινωσει, θα καθομαι να την κοιταω σαν μαγεμενος .... " 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πάντως όποια πηγαίνει στο Mega το πρώτο πράγμα που κάνουν είναι να της αλλάξουν το μαλλί. Ή τέρμα ξανθό ή έστω ποιο ανοιχτόχρωμο. Στην ΝΕΤ ήταν καλύτερη.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.