Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

ρε μαγκες 

οταν το συνεργειο σου κανει επισκευη μετα απο ατυχημα -στο οποιο θα πληρωσει η ασφαλιστικη- 

τα λεφτα τα πληρωνω πρωτα εγω και μετα τα περνω πισω απο την ασφαλιστικη ? υπαρχει περιπτωση να μην πληρωσω και να τα παρει ο μηχανικος κατευθειαν ?

Link to comment
Share on other sites

ρε μαγκες 

οταν το συνεργειο σου κανει επισκευη μετα απο ατυχημα -στο οποιο θα πληρωσει η ασφαλιστικη- 

τα λεφτα τα πληρωνω πρωτα εγω και μετα τα περνω πισω απο την ασφαλιστικη ? υπαρχει περιπτωση να μην πληρωσω και να τα παρει ο μηχανικος κατευθειαν ?

 

Μπορείς να πεις στον μηχανικό να πάει κατ'ευθείαν στην ασφαλιστική να πληρωθεί.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να πεις στον μηχανικό να πάει κατ'ευθείαν στην ασφαλιστική να πληρωθεί.

 

 

δηλαδη με αυτον τον τροπο , ειναι σαν να τα βαζει αυτον απο την τσεπη του πρωτα και να πληρωνεται μετα . Η τα παιρνει κατευθιαν για να αγορασει τα ανταλακτικα ? 

Link to comment
Share on other sites

Ποια τσέπη του βρε συ. Εσύ πιστεύεις πως ο μηχανικός που θα πάρει ανταλλακτικά θα τα πληρώσει μετρητά;

Λογικά με πίστωση τα αγοράζει, στην χειρότερη ενός μήνα, στην καλύτερη τρίμηνη.

 

Εκτός αν επειδή άλλαξαν οι καιροί, ζητάνε όλοι μετρητά (αμφιβάλλω).

Link to comment
Share on other sites

πολύ αέρας λέμε.... 55 km/h μέγιστη ταχύτητα ανέμου δείχνει ο σταθμός του meteo στο Άργος και η πρόγνωση για αύριο λέει 6 μποφόρ με ριπές ανέμου της τάξης των 70 km/h. Να φανταστείτε έρχεται αέρας από τον απορροφητήρα...

Link to comment
Share on other sites

Ποια τσέπη του βρε συ. Εσύ πιστεύεις πως ο μηχανικός που θα πάρει ανταλλακτικά θα τα πληρώσει μετρητά;

Λογικά με πίστωση τα αγοράζει, στην χειρότερη ενός μήνα, στην καλύτερη τρίμηνη.

 

Εκτός αν επειδή άλλαξαν οι καιροί, ζητάνε όλοι μετρητά (αμφιβάλλω).

 

 

πολυ ωραια , τοτε θα του το πω να γινει ετσι  (ο ιδιος δεν μου προτεινε αυτον τον τροπο ) 

να παω και απο τον ασφαλιστη μου μηπως ? για να βεβαιωθω πως η τιμη που μου λεει ειναι οντως συμφονιμενη και απο τον εμπειρογνωμονα   (γιατι μιλαμε για 900ε .... την στιγμη που εγω το μηχανακι το χα παρει 1200 , βεβαια ολα καινουργια )

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.