Jump to content



Recommended Posts

μήπως υπάρχουν θερμοκάλτσες usb?

αν ναι,ποιο υποστηρίζουν;;2 ή 3;; :p

http://www.aliexpress.com/item/2012-New-Prosmart-USB-Heated-Socks-Smart-Design-Warm-Socks-Intelligent-Efficient-Heating-High-end-Design/670582471.html

 

Για σένα προτείνω αυτό: http://www.japantrendshop.com/usb-leg-warmers-heated-leggings-p-1533.html

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Να ξαναπώ για το τυράκι που χρησιμοποιούν σα δόλωμα για να δημιουργήσουν πλασματικές ανάγκες, στη συνέχεια το κόβουν και ζητάνε πληρωμή και μερικοί που το συνήθησαν, πληρώνουν;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να ξαναπώ για το τυράκι που χρησιμοποιούν σα δόλωμα για να δημιουργήσουν πλασματικές ανάγκες, στη συνέχεια το κόβουν και ζητάνε πληρωμή και μερικοί που το συνήθησαν, πληρώνουν;

 

Δεν τους πέρασε. Με έριξαν από τα 58+GB στα 9 λόγω του ότι τελείωσε το 2ετες promo της Samsung. Download όλες τις φωτό και video στους δίσκους στο σπίτι και άντε γεια... Που θα δίνω 100$ το χρόνο... γκιόζηδες...Ας βρουν αλλού τα θύματα.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Μην το πάρετε σαν πολιτικό σχόλιο. Είναι θέμα ας πούμε γούστου προς το γυναικείο φύλο. Διάβασα πως η Μαρία Σαράφογλου δε θα είναι στο δελτίο ειδήσεων του Mega και επιστρέφει η Τρέμη. Σαράφογλου μόνον το Σαββατοκύριακο  :angry: Μου άρεσε το μουτράκι της. Εκτός αυτού και στην ΝΕΤ που την παρακολουθούσα όποτε μπορούσα, ντυνόταν ωραία, ας πούμε σεμνά και σε κέρδιζε η κοπέλα με αυτό που έλεγε και όχι με τα μπούτια της. Τώρα πίκρα. Ξαναζεσταμένο φαγητό με 20 λίφτινγκ. Άτιμη κοινωνία.....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 συγγενείς μου αύξησαν το ημερήσιο όριό τους στην κάρτα ανάληψης και σηκώνουν λίγα λίγα όσα έχουν.. δεν το κάνουν μέσω ταμείου γιατί θέλουν μεγαλύτερη ασφάλεια.. κι όχι γκρίνια από την τράπεζα που θα τους φέρει κι εμπόδια.. 

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε πες στη τράπεζα ότι θέλω να σηκώσω όλα μου τα λεφτά από το λογαριασμό μου κι αν δε σε χτίσουν μέσα.. πέρα από το ότι δεν έχουν τόσο μετρητό, δύσκολα θα ξεμπλέξεις μέσα σε μια εβδομάδα. Ειδικά αν ζητήσεις να σηκώσεις πάνω από 15-20κ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.