Jump to content



Recommended Posts

ο Πασχάλης είναι ένας μικρός θεούλης. και 40λεπτο διάλειμμα μπορεί να κάνει καμιά φορά (Τα 35 λεπτά τα έχουμε πιάσει σίγουρα, πάνω από μία φορά). Βέβαια μιλάμε για μάθημα που μαζί με το εργαστήριο ξεκίναγε 11 και τέλειωνε 4...

Εγώ όμως σου μιλάω για 2ωρο θεωρία :p Και την επόμενη ώρα μας έδωσε με ούτε 5 λεπτά διακοπή στον Σταματόπουλο.... Η φάση είναι ότι ο καθηγητής μιλάει κανονικά, αλλά το webcast κλείνει ένα 2λεπτο και εύχεσαι να μην πει τίποτα σημαντικό....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Τα διάφορα σκίτσα/γελοιογραφίες που σχεδιάστηκαν με αφορμή την επίθεση στο περιοδικό Charlie Hebdo: http://nymag.com/daily/intelligencer/2015/01/cartoonists-pay-tribute-to-charlie-hebdo-victims.html?mid=twitter_nymag

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, επειδή έχω καιρό να αγοράσω hardware, μπορείτε να μου προτείνετε καταστήματα; Κατά προτίμηση Ελληνικά αν και δεν θα με πείραζε και το εξωτερικό αν συμφέρουν οι τιμές.
 *Αυτά που βλέπω στο skroutz έχουν 3 - max 4 αστέρια και με βάζουν σε σκέψεις για την προτίμηση τους, πόσο μάλλον όταν δεν έχω ξαναψωνίσει από αυτά.

PS: Στείλτε σε pm

Έγινε επεξεργασία από UltraB
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, επειδή έχω καιρό να αγοράσω hardware, μπορείτε να μου προτείνετε καταστήματα; Κατά προτίμηση Ελληνικά αν και δεν θα με πείραζε και το εξωτερικό αν συμφέρουν οι τιμές.

 *Αυτά που βλέπω στο skroutz έχουν 3 - max 4 αστέρια και με βάζουν σε σκέψεις για την προτίμηση τους, πόσο μάλλον όταν δεν έχω ξαναψωνίσει από αυτά.

PS: Στείλτε σε pm

Νιάου

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ειδικά αυτό, έχει απαντηθεί ξανά.. από μένα.. εδώ.. κ δυστυχώς να γιατί πρέπει να κάνουμε θέματα.. γιατί τώρα, άντε να βρεις εδώ μέσα, πότε το είχα πει κ σε ποιον, για να βρεις την απάντηση.  <_<

1 + 2

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
Link to comment
Share on other sites

Νιάου

Ως προς τι το νιάου;

 

ειδικά αυτό, έχει απαντηθεί ξανά.. από μένα.. εδώ.. κ δυστυχώς να γιατί πρέπει να κάνουμε θέματα.. γιατί τώρα, άντε να βρεις εδώ μέσα, πότε το είχα πει κ σε ποιον, για να βρεις την απάντηση.  <_<

1 + 2

Για να το κλείσω εδώ, τα ξέρω αυτά τα καταστήματα αν και κανένα από αυτά δεν φέρνει MSI και αν φέρνει, δεν έχει την MSI Gaming 7.

Επίσης επίτηδες δεν ρώτησα πιο συγκεκριμένα (για την μητρική) ποια καταστήματα την φέρνουν για να επαληθεύσω αν τα καταστήματα που θεωρώ έμπιστα, είναι όντως έμπιστα ;)

Link to comment
Share on other sites

Ως προς τι το νιάου;

 

Για να το κλείσω εδώ, τα ξέρω αυτά τα καταστήματα αν και κανένα από αυτά δεν φέρνει MSI και αν φέρνει, δεν έχει την MSI Gaming 7.

Επίσης επίτηδες δεν ρώτησα πιο συγκεκριμένα (για την μητρική) ποια καταστήματα την φέρνουν για να επαληθεύσω αν τα καταστήματα που θεωρώ έμπιστα, είναι όντως έμπιστα ;)

http://www.thelab.gr/forum/91-%CF%84%CE%B9-%CF%80%CE%BF%CF%85-%CF%80%CF%8C%CF%83%CE%BF/

 

Όλο για πάρτη σου :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.