Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Παρακολουθώ το μάθημα από το σπίτι. Ο καθηγητής είναι λίγο τα ζώα μου αργά, ή πάει με το πάσο του τέλος πάντων, δεν είναι ηλίθιος ο άνθρωπος. Μας αφήνει διάλειμμα ακριβώς. Ακόμα δεν έχει μπει. Σκέφτομαι σοβαρά να αρχίσω να κοιμάμαι στα διαλείμματα... Δεν αξίζει η αναμονή... (Για τον φίλτατο @deninho, για τον Πασχάλη λέω),

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έχω δει γιατί κάνει κ στην περιοχή μου κι όσο φαίνεται ωραίο κι εντυπωσιακό, άλλο τόσο είναι κι επικίνδυνο.

Το πιο όμορφο που μου έχει συμβεί, είναι να κάνει 2 μαζί που να πηγαίνουν σχεδόν παράλληλα.. ο ένας μπλε στη θάλασσα κι ο άλλος καφέ δίπλα σε κάτι χωράφια κ στην άμμο... 

Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθώ το μάθημα από το σπίτι. Ο καθηγητής είναι λίγο τα ζώα μου αργά, ή πάει με το πάσο του τέλος πάντων, δεν είναι ηλίθιος ο άνθρωπος. Μας αφήνει διάλειμμα ακριβώς. Ακόμα δεν έχει μπει. Σκέφτομαι σοβαρά να αρχίσω να κοιμάμαι στα διαλείμματα... Δεν αξίζει η αναμονή... (Για τον φίλτατο @deninho, για τον Πασχάλη λέω),

Εγώ είχα μάθημα στις 11 (θεωρία) αλλά για κανένα λόγο δεν θα πήγαινα με τέτοιο κρύο και τα λοιπά έξω.

 

Εε μέχρι εχθές που ρωτούσαν στο fb αν θα γίνουν μαθήματα σήμερα, ο καθηγητής αυτός είχε απαντήσει σε email μαθητή ότι θα κάνει κανονικά μάθημα σήμερα.

10:47 σήμερα όμως έστειλε μήνυμα ότι δεν θα γίνει τελικά το σημερινό μάθημα. Τι του λες τώρα; Μόνο όσοι μένουν δίπλα και είναι 5-10 λεπτά το σπίτι τους δεν θα είχαν ξεκινήσει για το μάθημα.

Έγινε επεξεργασία από UltraB
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθώ το μάθημα από το σπίτι. Ο καθηγητής είναι λίγο τα ζώα μου αργά, ή πάει με το πάσο του τέλος πάντων, δεν είναι ηλίθιος ο άνθρωπος. Μας αφήνει διάλειμμα ακριβώς. Ακόμα δεν έχει μπει. Σκέφτομαι σοβαρά να αρχίσω να κοιμάμαι στα διαλείμματα... Δεν αξίζει η αναμονή... (Για τον φίλτατο @deninho, για τον Πασχάλη λέω),

 

ο Πασχάλης είναι ένας μικρός θεούλης. και 40λεπτο διάλειμμα μπορεί να κάνει καμιά φορά (Τα 35 λεπτά τα έχουμε πιάσει σίγουρα, πάνω από μία φορά). Βέβαια μιλάμε για μάθημα που μαζί με το εργαστήριο ξεκίναγε 11 και τέλειωνε 4...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.